Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneczka.
Gość









PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 5:56 pm    Temat postu: Temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny mam pytanie a wiec: wiele czytalam ostatnio na pewnym forum jak kobiety pisaly miedzy soba ze sprawdzaja sobie temperature ciala i wtedy wiedza czy maja dni plodne czy mozecie mi wytlumaczyc na czym to polega bo ja nie rozumiem tego!? i co to znaczy jak ma sie wieksza temperature a jak mniejsza i co ile musze to mierzyc odpiszcie plissss
Powrót do góry
Aneczka
Gość









PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze pliska odpiszie mi o co chodzi w tym bo tyle juz czekam na ta odpowiedz Sad no to czekan z niecierpliwoscia paps
Powrót do góry
uleczka1005



Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jest to metoda ktora polega na bardzo szcegolowych pomiarach i nie jest do konca pewna nie iwem dokladnie jaka ma byc temperatura ale to zeby sie dowiedziec kiedy sa plodne lub nie tzreba kilka miesiecy mierzyc i zapisywac dopiero mozna do czegos dojsc............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diewuszka



Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 8:54 pm    Temat postu: temperatura ciala Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to normalne gdy sie ma wiecej niz 1 skok temperatury? Ja mam okolo dwoch Sad Mierze temp. od 4 miesiecy. Za pierwszym razem 7 dni po miesiaczce temp spadla mi do 36.35, nastepnego dnia skoczyla do 36.60, potem spadla o pol stopnia i dziesiatego dnia wzrosla do 36.80. Sluz plodny mialam za drugim skokiem, cykl mial 28 dni.
W drugim miesiacu pierwszy spadek byl czwartego dnia po krwawieniu(do 36.10), wzrost nastepnego dnia do 36.55, po czym temp spadla znowu do 36.35 i przez nastepne dni rosla powoli. Szesnastego dnia temp wzrosla z poprzednich 36.50 do 36.70 i tak sie utrzymywala. Ale to byl cykl 23-dniowy i krwawienie nie moglo nastapic tylko 10 dni po owulacji skoro jest to stala ilosc dni i zawsze trwa u mnie dluzej! w takim razie, jesli owulacja nastapila za pierwszym skokiem to dlaczego przez nastepne dni mialam taka niska temperature???Dodam ze mam 21 lat i zwykle regularne, 28-dniowe cykle.



----edited by emilka----
proszę nie zakladać dwóch jednakowych tematów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
argennia



Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zaś bym się chciała dowiedzieć, czy jest gdzieś w necie taki gotowy kalendarz do zaznaczania tych temperatur itd. bo jestem zbyt leniwa, żeby samej sobie takie coś rozrysować... Prosze o linka...

Pozdrawiam !

---edit by Wind_Of_Hope---
Wszelkie linki,adresy www kasuje ! to nie miejsce na reklame. Wpisz sobie w google i po kłopocie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sonia27



Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 02, 2008 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej argennia Smile powiem jak sie nazywa ,bo linkow nie mozna pisac ,wiec jest cos takiego do obserwacji i zapisu, nazwa: karta 3.2 pl pozdrawiam Laughing

---edit by Wind_Of_Hope---
Sonia fakt na forum nie mozna,ale jesli przeslesz na PW to nic sie nie stanie. REgulamin zakazuje umieszczania linkow na forum, a nie w skrzynce Smile takze mozecie miedzy soba wymieniac sie stronkami. pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioos



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 9:49 am    Temat postu: Dziwna temperatura Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to jest: w 2 dni po owulacji miaam temperature na poziomie 36,8 a 3 dnia skoczyla mi na 37,1??? czy moze miec na to wpyw to ze jestem przeziebiona?? co oznacza taka temperatura??



czy przed okresem zmienia sie jakos temperatura??



----edited by emilka-----
temat przyłączyłam do tematu o temperaturze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a skąd wiesz, że te 2 dni wcześniej miałaś owulację? skok temperatury mógł właśnie ją oznaczać choć przeziębienie też ma wpływ.
przed okresem zwykle jest na tym samym poziomie co w całej drugiej fazie cyklu (czyli wyższa niż na początku). czasami przed samą miesiączką odrobinę spada.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anioos



Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo po pierwsze tak by wynikalo z wyliczen a po drugie mialam objawy owulacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Mar 28, 2008 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytam, bo same wyliczenia za pomocą kalendarzyka nie są wiarygodne. ale jeżeli miałaś objawy owulki i jestes pewna, że to była ona, to w takim razie ja bym stawiała na przeziębienie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group