Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Temperatura ciała

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sewas5



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 7:35 pm    Temat postu: Temperatura ciała Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!
Od kilku lat choruję na sarkoidozę płuc i zauważyłam ,że moja temperatura ciała dość znacznie się obniżyła to znaczy przy 37 stopniach czuję się jak bym miała co najmniej 40 stopni ,a zamiast 36,3 mam34.5 - 35,5 czy to jest normalne? Jaki narząd jest odpowiedzialny za prawidłową temperaturę ciała??? Pytam oto bo może ta dziwna choroba atakuje kolejne narządy Sad
Pozdrawiam Ewa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sewas5
Za temp.ciała (dokładnie) odpowiada ośrodka termoregulacji, znajdującego się w ośrodkowym układzie nerwowym na dnie III komory mózgu.I takie odczucia mogą występować.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group