Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tel.komorkowy a nieplodnosc ?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 7:04 am    Temat postu: tel.komorkowy a nieplodnosc ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam @LL, mam nastepujace pytanie:
czy noszenie tel.kom. w kieszeni z przodu spodni jest tak samo niebezpieczne dla kobiet jak dla mezczyzn? ile czasu trzeba tak "nosic" tel. zeby stwierdzic niepłodnosc? Confused
nie powiem ze czasem zdarzy mi sie owe noszenie,ale nie za czesto Razz
dziekuje za wszystkie odp. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka1111283



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: radom
PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

noszenie tel w kieszeni to napewno nie prowadzi zeby byc bezpłodnym nie wiem kto ci tak opowiedział. telefon nic nie ma wspólnego z płodnoscia.pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majk64



Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm, obilo mi sie o uszy, ze faceci, ktorzy trzymali czesto i dlugo laptopa na kolanach w okolicach jader byli o wiele mniej plodni od tych, ktorzy tak nie robili. badania byly chyba na francuskich taxowkarzach:)
mysle, ze telefon na pewno nie, ale komputer na pewno wplywa.
mnie bola jadra jak trzymam na kolanach komputer, taki dziwny bol. od razu przypominam sobie o tym i zdejmuje go z nog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt. zauwaz ze moj post jest juz stary...prawie 2 lata temu pisałam Razz wiec duzo na ten temat sie dowiedziałam Smile
laptop to wiem ze wpływa niekorzystnie Smile
dzieki mimo wszystko za odzew
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

laptop trzymany na kolanach nie spowoduję ,że staniemy się bezpłodni. U mężczyzn powoduję nadmierne nagrzewanie się jąder a jak wiadomo wysoka temperatura nie wpływa korzystnie na ruchliwość i żywotność plemników.
Jeśli chodzi o telefon komórkowy to przeprowadzono badania które sugerują ,że noszenie komórki w spodniach czy długie rozmowy powodują zmniejszenie ilości plemników i ograniczenie ich ruchliwości. Część naukowców się z tym zgadza a część ma inne zdanie Wink)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa to moje pytanie nie jest takie głupie Razz

Dodano po 34 sekundach:

Tosia ale dlugie rozmowy to np ile ? godziny czy minuty?
a co jesli chodzi o kobiety? wpływa cos na nasza płodnosc? Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak najbardziej na miejscu Wink)
Wiesz, chodzi o rozmowy około 3-4 godzin w zwyż....
Na kobietach doświadczeń nie robili w związku z tym raczej nie wpływa to strasznie niekorzystnie na nas....chyba Wink))
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zefirka23



Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam

Ostatnio zmieniony przez zefirka23 dnia Sob Sie 15, 2009 6:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze nie robic zbednego offtopiku....
to co napisałas jest nie na temat. przeczytaj tytuł postu i zastanow sie czy to tu pasuje Smile --- uwaga od moderatora Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emilia87



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to że mój mąż dość długo pracował w zakładzie, w którym miał styczność z grzałkami na wysokości jąder może mieć wpływ na jego płodność??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group