Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tarczyca jeszcze raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 4:23 pm    Temat postu: tarczyca jeszcze raz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy w przypadku niedoczynnośc, należy zwiekszac stopniowo dawke leku, ja biore euthyrox 50 mg, lecze sie od ok 7 m-cy, ostatnioznowu dokuczaja mi objawy niedoczynność tzn, tyje, jestem spiąca "niemrawa", czy lekarz powinien zwiekszyc mi dawke leku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To już lekarz powinien zadecydować czy zwiększyć dawkę.

Te objawy o których piszesz to objawy właśnie choroby.
Przy Euthyroxie nie można pić w ogóle żadnego alkoholu i należy unikać słońca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

milekarz o tym nie powiedział, na opakowaniu tez nic nie jest napisane, ja pije alkohol, nie duzo ale pije, piwo, winko do obiadku, i sie opalam, z kremem 20, ale jie unikam słonca, nie mam przebarwień, opalam sie ładnie na brazowo,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomieszałam... przy Euthyroxie nie należy spożywac alkoholu, a unikać słońca przy nadczynności tarczycy.

Choć przy niedoczynności wprawdzie też, ponieważ mogą powstać jakieś przebarwienia...

Przepraszam za pomyłkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Endokrynologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group