Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Takie małe coś...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PIM
Gość









PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 12:54 am    Temat postu: Takie małe coś... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam taki mały problem... Kilka dni temu po przebudzeniu jakoś tak "zaswędział mnie worek" to się podrapałem. Troszkę zabolało/zapiekło to zerknąłem co się dzieje i okazało się, że mam jakieś zgrubienie w skórze na penisie... Nie jest to chrosta czy coś takiego. Poprostu jak się ten fragment skóry chwyci to tak jakby coś w niej siedziało a wygląda to jak taka mała bulwa... Nie boli (chyba, że nacisnę - ale to też nie ból tylko raczej nieprzyjemne uczucie), nic z tego nie cieknie itp. - poprostu jest. Ale przydałoby się żeby znikło Smile
W związku z moim aktualnym trybem życia żadne chróbsko weneryczne nie wchodzi w rachubę...
Nie wiem czy to czymś smarować czy co...
Powrót do góry
PIM
Gość









PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 7:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po poszperaniu w internecie to co mi wyskoczyło nazwałbym teraz raczej wykwitem... Trudno mi powiedzieć, czy są jakieś zmiany w wyglądzie tego czegoś bo nie potrafię tego obiektywnie ocenić.
Naprawdę proszę o odpowiedź co to może być bo nie za bardzo uśmiecha mi się iść z tym do jakiegokolwiek lekarza...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group