Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Taki męski uciążliwy problem...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SOL
Gość









PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 2:45 pm    Temat postu: Taki męski uciążliwy problem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: Jak poprawić smak swojego nasienia? Co powinienem jeść i żeby przy tym nie poprawić za bardzo żywotnośći swoich plemników? Wiem, że pomaga świeży seler, ale nie wiem czy nie ma on także właściwośći napędzających. Dodam, że nie palę, i nie przeginam z alkoholoem. Proszę o w miarę szybką odpowiedź i może jakieś rady odnośnie diety. Jeśli powinienem spożywac seler to w jakich ilościach na tydzień itp. Sok z pomaranczy napewno zwiększy też ruchliwość plemników także odpada z góry. Dziękuję.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do żywotności to nie wiem do końca.

Ale smakt to odpowiednio nawodnić organizm - pić dużoa le z umiarem, oraz jeść dużo cytrusów - tez z umiarem Wink

w tedy smak powinien wyjść słodko kwasny a nie gorzki Wink chodz to rzecz gustu, kto jaki sma lubi w dodatku kazdy odbiera smak nieco inaczej, coś dla Ciebie może być słodko kwasne al z przewagą kwanego dla twojej dziewczyny słodko kwaśne z przewagą słodkiego.

Zależne to jest od zmyslu węchu oraz od ilości kubków smakowych na języku, na co już nie masz wpływu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
narni25



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Londyn
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

everything but sweet, to tez będziesz sweet czaisz??dobre są ananasy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group