Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tak jak by opuchnięta pierś

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1234



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:45 am    Temat postu: tak jak by opuchnięta pierś Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Jest to mój pierwszy post i chciałbym w nim poprosić was o pomoc. Byłem ostatnio na imprezie siedziałem do rana. Nastepnego dnia po śniadaniu zorietowalem sie ze mam opuchnietą czy powiekszana lewą część klatki piersiowej dokładniej miejsce gdzie mam pierś. Nie powiedzalem o tym nikomu. Ale przyznam ze sie troche boje bo nie wiem co to moze byc jestm w okresie dojrzewanie wiec moze to ma cos z tym wspólnego? Nastepnego dnia polozyłem sie spoc gdy wstalem wydało mi sie ze ta opuchlizna czy coś pomiejszyła sie ale nadal jest. Proszę was o radę co zrobić (tylko nie mówcie ze powinienem iść do lekaza:( ). Mam nadzieje ze ktoś mi pomoze.

---- edit by Paweł:
Temat zmieniony na dekwatny i mówiący o tym czego dotyczy post.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to zwykłe potłuczenie. Może uderzyłeś się w coś a teraz już nie pamiętasz(jak to zwykle bywa po imprezie). Czy te spuchnięcie jest bolesne??
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na imprezce nic nie piłem ani raczej nie uderzylem się. A to opuchniecie nie jest bolesne tylko czuje się niezbyt konfortowo gdy chodze lub biegne poprostu jak bym byl dziewczyna i mial piersi Wink
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co piszesz moge wnioskować ze jesteś facetem. Chodz szkoda że nie zanzaczyłęś płuci.

Jeżeli chodzi o facetów którzy dorastają to jest to zupełnie normalne.
Piersi facetą też rosną Wink
Oczywiście nie uwypuklają sie tak jak u kobiet.
Wszystko spłaszcza sie gdy cała klatka oraz barki rozrosną sie do rozmarów już dorosłego mężczyzny.

W razie gdyby to było naprawdę znaczny rozrost, należy sie udać do lekarza, zdarzają sie przerosty, które da sie wyleczyć.

Z tego co piszesz wnioskuje zę to normalny etap dojżewania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jest tak bajecznie. Ostatnio do porodni chirurgicznej przyszedl chopak wlasnie z zgrubieniem w okolicach prawej piersi. Chirurg usunal zgrubienie i wyslam do badania. Guzek po wycieciu wygladal jak gruczol piersiowy:) Zobaczy sie jak przyjda wyniki badania. Jesli u ciebie nie bedzie to znikac to pojdz do lekarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
1234



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wasze rady,ale zauwazylem teraz że to zgrubienie (czy coś) znikło juz z mojej piersi i przesuneło się jakby nieco nizej na środek brzucha. Jeśli to nie zniknie chyba udam się do lekaża. Ale to nie jest jakieś niebezbieczne? Bo na początku troche się przestraszyłem. A i mam jeszcze jedno pytanie niezwiązane z moja dolegliwościa (pytam z czystej ciekawości) Czy wy jesteście lekażami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
1234



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno Wink Anetka po tym co zauważylem to chyba nie jest to ten gozek o ktorym ty wspomniałaś bo wolał bym nie iść do chirurga i tego usuwać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja podejrzewalam Ginekomastię-powiększenie jednego lub obu sutków u mężczyzny.Widocznie jest to cos innego, lecz i tak nie mozna tego lekceważyc. A mam jeszcze pytanie czy czasem nie stosujesz, nie zazywasz jakis sterydow???
A co do twojego pytania to jest to forum medyczne gdzie wypowoadaja sie wszyscy, moze znajdzie sie tutaj jakis lekarz, no ale watpie. ja jestem pielegniarka(skonczylam studia w tym roku:) )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
1234



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sterydów nie stosuje ale ostatnio na siłownię zaczołem chodzić (moze od 2 tyg) na początyku to straszny wysiłek i cholerne zakwasy ledwie rekami moglem ruszac. Wink a co do twoich podejrzen o tej chorobie czy ona moze przejsc sama? I jeszcze jedno ta opuchlizna jakby przemiesciła się juz nie ma jej na sutku teraz jast jakby nizej na srodkowej części brzucha. Według mnie to bardzo dziwne bo gdy rano pisałem posta to była ona na sutku pozniej mosiałem wyjsc na miasto i gdy wrocilem spostrzegłem ze jest juz w innym miejscu Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O ginekomastii jest duzo artykolow w internecie np tu; http://213.218.116.175/~koenzym/gino/gstart.htm
Szczerze mowiac nie wiem co moze tobie dolegac, jesli nie poprawi sie powinienes isc do lekarza. Myslalam tez o przepuklinie ale nie w tym miejscu:0 wiec nie wiem co to moze byc. pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group