Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki....czy to normalne?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartuch



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 5:22 pm    Temat postu: Tabletki....czy to normalne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne od 9 misiecy i wydaje nam sie ze nieco przytyła .. czy jest to normalne oczywiscie na samym poczatku przeszła wszelkie badania u ginekologa czy nie ma zadnych przeciwskazan aby brac tabletki...mozecie nam pomoc..dzieki wielkie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli uwazacie ze przytyla to radze wybrac sie do gina i powiedziec o tym, odpowiednio dobrane tabletki nie powinny adwac takich efektow...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabrysia88



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 3:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez zazywam tabletki anty i to jest normalne ze sie troszke przytyje ja prztylam 8kilo w ciagu3miesiecy,bo to jest reakcja hormonow i to jest normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt troche mozna przytyc ale nie bez przesady Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group