Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki,a trądzik.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy bierzesz tabletki,aby zapobiec trądzikowi?
tak
0%
 0%  [ 0 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
mogłabym spróbować
0%
 0%  [ 0 ]
nigdy! jestem przeciw
100%
 100%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
Alien12



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wuwua
PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:00 pm    Temat postu: Tabletki,a trądzik. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

jakiś czas temu udałam się do dermatologa w celu wyleczenia trądzika. Fakt Pani doktor dała mi antybiotyk (silny dość- tetralysal bodaj) i poradziła zrobić badania hormonalne- bo antybiotyki zaleczają nie leczą trądzik. I wyszło...mam strasznie podwyższone dhea i testosteron. Chciałabym spróbować z tabletkami,bo chcę się pozbyć tego raz na zawsze,a poza tym poznałam chłopaka...

Moje pytanie: czy tabletki naprawdę tak źle działają na organizm- parę osób mi odradza tej terapii,a ja już sama nie wiem co myśleć...

Proszę o wyjaśnienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group