Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki YAZ

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamaKasiiKubusia



Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yazz biorę od 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z nich. Miesiączki są mniej bolesne i nie takie obfite jak kiedyś. A białe tabletki są faktycznie po to, by kobietki nie miały problemu z liczeniem tabletek i pomyłkami kiedy zażyć z nowego opakowania. Jedynym mankamentem jest dość wysoka cena. Chociaż w moim mieście udało mi się dostać je za 38 zł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elegia29



Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 11:47 am    Temat postu: prosba o opinie - YAZ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam;
zaczelam brac YAZ, jestem przy drugim opakowaniu, czuje sie po nich dobrze, choc moim drobnym zmartwieniem jest plamienie od 7 tabletki 2 opakowania.
Tabletki zaczelam brac 3 dnia miesiaczki, ( nie bylo stosunkow-jedynie piszczoty) gdyz wiem, ze powinnam sie dodatkowo zabezpieczac jesli nie zaczne brac pierwszego dnia miesiaczki.
Po 24 tabletkach wzielam tylko jedna biala, gdyz wyjezdzalam na narty ( czyli tak jakbym zrobila tylko 1 dzien przerwy) a pozniej wzielam nowe opakowanie..... czy to plamienie jest normalne? czy powinnam sie obawiac ciazy... mimo, ze nie bylo stosunku Rolling Eyes

Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieja pokrewne. i nie powielaj postów. Jak tylko ktoś sie pojawi na Forum i bedzie potrafił odpowiedziec na Twoje pytanie na pewno to zrobi.

Przeczytaj REGULAMIN Forum!!!

Przyłaczyłam do pokrewnego, usunełam zbędny / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciąży na pewno nie, ale może opuszczenie tej jednej tabletki spowodowało taką reakcję
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elegia29



Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama nie wiem, bo nie bylo zadnej opuszczonej tabletki ( byla jedna tab.placebo) ciaze raczejtez wykluczam, nie bylo zadnej sytuacji, ktora by mogla o niej swiadczyc. Uprawiamy jedynie petting i mimo, ze partner ma wytrysk, to zawsze po tym jak skonczy piescic mnie, a poza tym, nie mial na palcach nasienia.
moze to wynik tego, ze jest to dopiero moje drugie opakowanie i to odrazu pod rzad...
zastanawiam sie czy nie pojsc na badania krwi...ale sama nie wiem, czy ma to sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie strata kasy, ale jak chcesz się uspokoić, to idź.
moi zdaniem plamienie jest spowodowane nie zrobieniem przerwy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elegia29



Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie tez sie zastanawiam czy to nie szkoda pieniedzy.
zeby nie uprawiac seksu i brac tabletki a byc w ciazy to zakrawa na CUD.
w sumie wczesniej bralam Novynette i jak bralam dwa opakowania pod rzad to tez mialam plamienia, tyle tylko, ze przy 15-16 tabletce a nie przy 7... i tak musze poczekac do konca opakowania ( jeszcze 10 tabletek) zobacze cos sie bedzie wtedy dzialo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ele92



Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 8:45 pm    Temat postu: petting+tabletki a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,
Mam pewne watpliwosci. Biore YAZ, dzis jest 3 dzien tabletek placebo a ja nadal nie mam krawienia.
Nie uprawiam seksu jedynie patting.
Tableki biore regularnie... czy moge byc w ciazy??? czy powinnam wykonac test ciazowy??

Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Przeczytaj REGULAMIN Forum.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie. Krwawienie z odstawienia pojawia się najczęściej 4-5dnia od ostatniej hormonalnej tabletki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ele92



Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale przy YAZ, sa tylko 4 dni przerwy, 5 dnia musze wziac nowe opakowanie.
Co jesli nie dostane krwawienia????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaczynasz normalnie opakowanie.

To jest Twoje pierwsze opakowanie tabletek?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group