Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia1106



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 9:39 pm    Temat postu: tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pyatnie dotyczące tabletek antykoncepcyjnych.Otóż jakie inne lekarstwa powodują zmniejszenie skutecznosci tabletek?Wiem, że na ulotce jest napisane ze np. antybiotyki itd.,ale nie jest to dla mnie do końca jasne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Maj 11, 2006 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy każdej wizycie u lekarza powinnaś informować go o fakcie brania tabletek antykoncepcyjnych.Wtedy na pewno nie przepisze Ci takich leków,które osłabiają ich działanie,albo powie Ci,że powinnaś się dodatkowo zabezpieczyć Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group