Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki "Vibin Mini" a kończenie w środku

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lena9393



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem kolejną panikarą ale wolę spytać się Was - osób o jakiejś wiedzy.

Stosuję regularnie tabletki, podczas czasu placebo czyli krwawienia jednak kochałam się analnie.
Czy jest możliwosc bycia w ciąży ?
Dodam ze byłam pod wpływam alkoholu ale nie jakimś strasznym. Nie wymiotowałam wiec też niby nie zmniejszyłam działania tabletki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. Podczas stosunku analnego nie można zajść w ciążę.
2. Samo wymiotowanie nie zmniejsza skutecznosci działania antykoncepcji hormonalnej, a jedynie zwymiotowanie niedawno połkniętej tabletki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
castielova



Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 10:01 pm    Temat postu: Niewiedza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, przyjmuję tabletki Vivin mini od prawie roku, niestety palę papierosy co osłabia działanie leku, toteż mam wątpliwości i zarazem pytanie do kogoś mądrzejszego ode mnie.
Wczoraj z rozpoczęciem nowego blistra zaczął kończyć mi się okres, dziś już go praktycznie nie było, kochałam się z moim chłopakiem w prezerwatywie (gdyż panicznie boję się zajścia w ciążę) i prezerwatywa (durex) pękła, co za tym idzie doszło we mnie do ejakulacji... wiem że przyjmuje lek antykoncepcyjny ale nic nie daje mi 100% pewności, aczkolwiek byłabym spokojniejsza gdyby utwierdził mnie ktoś w tym iż pomimo osłabionego działania tabletki poprzez nikotynę nie zajdę w ciążę.
Z góry dziękuję.
-Paranoiczka Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli przyjmujeszje regularnie bez pominięć, to powinny Cie chronic.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może odstaw palenie na bok ?Smile
Co do tabletek to są one bardzo skuteczne możesz przeczytać o nich więcej jak chcesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group