Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki tycie skutecznosc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartuch



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 9:51 pm    Temat postu: Tabletki tycie skutecznosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna bierze abletki antykoncepcyjne przez 9 miesiecy i wydaje nam sie ze troche przytyla czy to jest normalne ?? niestety nie uprawiamy regularnego i czestego seksu.... mam jeszcze male pytanie jak bardzo skuteczna jest antykoncepcyjna za pomoca tabletek oczywiscie wiem ze ejst najskuteczniejsza ale czy jest taka mozeliwoscnp zajscia w ciaze ??? prosze o szyka odpowiedz !! z gory dziekuje wam ....


-----------edit by drapaka---------
Twój drugi temat został skasowany. Nie zakładaj nowych tematów o takiej błachej treści, przecież mogłeś napisać to w tym temacie tylko w nowym poście. Nowe tematy to nowe tematy, a nie tak, że założyłeś nowy temat o tytule "rozczarowanie" tylko po to, zeby się zapytać dlaczego nikt nie odpisuje na twojego posta. TAK SIĘ NIE ROBI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 9:46 pm    Temat postu: Tabletki tycie skutecznosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet tabletki nie daja 100% pewnosci. Wskaznik pearla wynosi dla nich ok. 0.1- 0.5. Oznacza to ze na 100 kobiet stosujacych tabletki w ciagu roku od 1 do 5 zaszlo w tym okresie w ciaze. Dlatego istnieje szansa, ze nawet podczas brania tabletek dojdzie do zaplodnienia. A to, ze podczas ich stosowania dziewczynie troszke sie przytylo tez jest normalne. Nie ma sie czym przejmowac Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 1:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak moze dojsc do zaplodnienia ale tylko wtedy jezeli dziewczyna nie barala ich codziennie, co do godziny i nie przestrzegala paru innych zasad Smile jezeli sa stosowane prawidlowo to ciazy nie bedzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabrysia88



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 2:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka mam pytankonko do ciebie!!!powiedz jakie sa te zasady do przestrzegania.masz bardzo madre wypowiedzi i bylabym zadowolona z odpowiedzi.dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group