Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki przeciwbólowe w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edyta22



Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 64

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie znam tego leku niestety. Jedynym wyjściem jest wizyta u lekarza i pewnie zobi Ci USG. Ja z pierwszym dzieckiem od początku brałam lek na oczyszczenie bo mialam ostre zapalenie pęcherza, a mimo to moja córcia jest zdrowiutka Smile). Więc nie mysl o tym tak intensywnie bo nerwy napwno dziecku szkodzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga031



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedź.
Już umówiłam wizyte na jutro. Wink
Jeżeli ktoś zna z Was AULIN, to prosze o wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 4:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na ulotce nie piszą, że jest kategorycznie zakazany w ciąży, więc może nie zdziałał nic złego. Co powiedział lekarz? Pozdrawiam
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Joasia91



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3pierwsze tygodnie ciazy to dziecko nie ma kontaktu z mama
lecz do 7 jak bralas mysle ze nic sie zlego nie stalo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga031



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
na ulotce Aulinu jest napisane że zabrania sie brania w 3 trymestrze ciąży natomiast w 1 trymestrze nie zaleca się, tylko po konsultacji z lekarzem.
Lekarz mnie uspokoił, poniewaz powiedział że nawet do 10 tygodnia ciąży nie powinno mi ani dziecku przede wszystkim zaszkodzić.
Natomiast najbezpieczniejszym lekiem przeciwbólowym jest apap lub proszki które mają w składzie paracetamol i nie można wziąść więcej niż 4 proszki na dobę, oczywiście w odstępach czasowych.
Mnie pomaga Apap ale tylko jak popije ciepłą herbatą Smile
Teraz jestem w 13 tygodniu ciąży i wszystko jest w jak najlepszym pożądku Smile

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group