Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki na włosy cerę i paznokcie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 6:21 pm    Temat postu: Tabletki na włosy cerę i paznokcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:)
Oj dawno tu nie bylem heh Smile

Mam wazne pytanko : Jakis czas temu bralam tabletki Skrzypowitu i zauwazylam znaczna poprawe cere wlosow i paznokci. Teraz one mi sie skonczyly a gdzies wyczytalam opinie jakies uzytkowniczki forum ze niemozna brac 2 opakowania tych tabletek bo maja odwrotny skutek. Czy to prawda?
Czy po 3 tygodniowej przerwie moglabym zaczac je znowu lykac?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Lip 14, 2006 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem spokojnie. zbyt dlugie odstawienie tabletek pewnie spowodowalo by nawrot problemow z wlosami i paznokciami. ja sama biore skrzyp juz od ponad mieiaca i tez zauwazylam znaczna poprawe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Lip 15, 2006 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra do lece do apteki Smile
Powrót do góry
przypadkowa
Gość









PostWysłany: Pon Wrz 11, 2006 12:27 pm    Temat postu: cos lepszego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

h - pantonen to tabletki ktore maja w sobie wiecej witamin i skladnikow mineralnych ,ktore poprawiaja stan paznokci wlosow i cery Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group