Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki "Breast Control" a rozrost miednicy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baldachim123



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 8:48 pm    Temat postu: Tabletki "Breast Control" a rozrost miednicy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o poradę!
Czy tabletki Breast Control (w ich składzie jest podana kozieradka oraz umieszczona informacja o spowodowaniu przez składniki rozwoju tkanki kostnej) mogą spowodować rozrost miednicy i bioder? Pragnę zaznaczyć, że nie chodzi mi tutaj o tłuszcz, ale o rozrost "układu kostnego".
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, będę bardzo wdzięczna!
Pozdrawiam!

---edited by Mała Mi---
Proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujace problem.Tytuł zmieniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kozieradka stosowana jest w stanach osłabienia organizmu, przyspiesza przemianę materii, ma ona własciwości przeciwzapalne, żółciopędne, rozkurczowe, żółciotwórcze, pobudzające wydzielanie soku trzustkowego, żołądkowego i jelitowego, wzmacniające, pobudzające regenerację wszystkich tkanek, aktywujące hemopeozę, moczopędne, przeciwalergiczne, wiec ona raczej nie powoduje rozrostu tkanki kostnej.
Nie wiem co do innych skladników zawartch w tym preparacie ale skoro w ulotce pisze ze moga powodowac rozrost tkanek to moze to jest skutek uboczny. Ja bym byla jednak ostrozna z takimi preparatami. Moze warto poradzic sie lekarza rodzinnego.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baldachim123



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź. Smile
Ale czy naprawdę myślisz, że jakikolwiek preparat może spowodować rozrost miednicy? Powiem szczerze, że mnie wydaje się to absurdalne na pierwszy rzut oka, a oni mają na myśli właściwości rewitalizujące, lecz to sformułowanie naprawdę mnie przestraszyło.
Czytałam jeszcze na ich stronie autorskiej- gwarantują, że po użyciu nie następuje wzrost masy ciała. Jednak zaznaczałam wcześniej, że nie chodziło mi o tłuszcz... Ale przecież jedno z drugim się wiąże. Hm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam sie ze trudno mi cokolwiek na ten temat powiedziec. Ja jestem dosyc sceptycznie do takich "rewelacyjnych" lekow nastawiona. Ale masz racje rozrost miednicy raczej wiaze sie z przybraniem na wadze. Sporo sprzecznosci jest, wiadomo kazdy produkt jest chwalony na stronie producenta, co nie zawsze okazuje sie prawda. Moze sporoboj znalesc osoby ktore uzywaly tego preparatu, dowiedz sie o ich doswiadczenia.
Jak nie to wybierz sie do lekarza, napewno cos doradzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baldachim123



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem. Wiesz, zawsze w opisach tego typu produktów umieszczane były zaledwie spekulacje na temat zmiany wagi albo temat ten został całkowicie przemilczany, a tutaj producent daje gwarancję- brak przybrania na wadze, brak skutów ubocznych. Chyba obawiałby się i nie zrobił tego, gdyby wiedział, że preparat powoduje radykalne zmiany, prawda?
Jednak zastanawiają mnie te słowa: rozrost tkanki kostnej, łącznej...

Co do osób, które używały, niestety nikogo takiego nie znalazłam. Rzeczywiście chyba wybiorę się do lekarza po poradę. Smile
Dziękuję za to, że odpisałaś, jestem bardzo wdzięczna. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co dziekowac, od tego jestesmy na forum Smile Po to ono jest Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
baldachim123



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janeczka1990



Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 13, 2014 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszperałam trochę w necie i zasiegnelam porad starego wuja google i moim oczom ukazał sie nieslychanie ciekawy, pelen brutalnych faktow i opinii artykul dotyczący tabletek BREAST CONTROL . Masakra ... Sami lepiej poczytajcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group