Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletki antykoncepcyjne Lesinelle i Lesine-czy się różnią?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odp. już ponad pół listka i wszystko wraca do normy dochodzi do normy.... Coraz lepsze samopoczucie. Także lesinelle wydaje się nie złym środkiem. Zero spadku libido i mam wrażenie że nawet piersi mojej ukochanej troszkę się powiększyły... oby tak dalej

pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotru19 napisał:
Zero spadku libido i mam wrażenie że nawet piersi mojej ukochanej troszkę się powiększyły.

a wiesz ze jak odstawi to wszystko wroci do normy? Wink
takze ciesz sie wiekszymi piersiami poki mozesz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hahaha... Znaczy nie jest to różnica kilku rozmiarów ale dla ręki ukochanego zauważalna.xD no cóż pewnie masz rację ale w gruncie rzeczy... nie ważne jakie ważne że te jedyne i wyśnione... Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaK



Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:


W preejakulacie NIE MA plemnikow zdolnych do zapłodnienia, jesli wcześniej (przed danym stosunkiem a nie dzien czy kilka wcześniej) nie było wytrysku


Większej bzdury nie słyszałam. W preejakulacie ZAWSZE JEST niewielka ilości plemników, która zazwyczaj nie jest w stanie zapłodnić ale może to zrobić. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, bo zaliczą wpadkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group