Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki antykoncepcyjne efekty uboczne dlugosc dzialanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartuch



Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 11:24 am    Temat postu: Tabletki antykoncepcyjne efekty uboczne dlugosc dzialanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie jezeli moja dziewczyna bierze tabletki juz 10 miesiecy to czy dzialaja one w zupelnosci? czy moge juz byc naprawde spokojny ze niezajdzie w ciaze? Ona troche przytyla ma male sadelko na brzuszku :] czy to jest normalne bo braniu przez taki czas tabletek ... nie kochmy sie czesto bo nie mamy na to czasu i miejsca:( ...jezlei dostaje okres (ma krwawienie i czasami boli ja mocno brzuch:/) po kazdym skonczeniu opakowania to znaczy z enapewno nie jest w ciazy? prosze o odpowiedz dziki wielkie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli bierze regularnie co do dnia i godziny to nie ma mowy o ciazy..
poza tym jak sie zazywa tabletek to cykl owulacyjny zostaje wstrzymany.
Jesli skoncza sie i nie zakupi nastepnych i nie daj Boze bedziecie uprawiali sex bez zabezpieczen to moze skonczyc sie to malutka, płaczaca niespodzianka Wink a te jej sadełko to wynik dzialania hormonow zawartch w tabletkach Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zupelnosci zgadzam sie z poprzedniczka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alvaro



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, moja dziewczyna brala tabletki dopiero pierwszy raz ( parwie miesiac ) i doszlo do stosunku w dzien kiedy konczylo sie opakowanie zazyla ostatnia o okreslonej porze ( tak wyszlo ze dopiero wtedy sie kochalismy ), i juz 4-y dzien nie wystepuje krwawienie? czy to normalne jaka jest teoria? czy bylaby tu mozliwosc zajscia wciaze w takim wypadku? czy te tabletki dzialaja jeszcze kilka dni i nie ma obaw po tym stosunku gdy wziela ostatnia? ( bo plemniki moha torche wytrzymac stad pytanie )
z gory dziekuje za odpowiedz


----edit by Pituszka
Widze że już któryś raz piszesz ten sam post, ja już odpwiadalam ci na niego, mogles napisać w tym samym temacie. Narazie ci daruje ale nie pisz już takich samych postów w różnych tematach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabrysia88



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy jakie brala tabletki.zazwyczaj kobieta brajaca tabletki jest bezplodna po 2miesiacach brania,moglo dojs do zaplodnienia jezeli niezastosowaliscie dodatkowo zabezpieczenia,najlepiej poczekajcie jeszcze pare dni i gdy niedostanie miesiaczki to zrobcie test ciazowy i niezaszkodzi wizyta u lekarza w celu wyjasnienia dlaczego niedostala miesiaczki.krwawienie musi nastapic w dniach tzw.miesiaczka z odstawienia tabletek.po skonczeniu opakowania.chociaz organizm mogl roznie zareagowac skoro bierze tabletki pierwszy raz,jej cialo musi sie przyzwyczaic do hormonow zawartych w tabletkach i moze roznie reagowac.jezeli przeszla wszystkie badania dobrze i ma dobrze dostosowane tabletki to niepowinno byc problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alvaro



Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedzi, dziewczyna dostala krawienie dopiero na 5-ty dzien po odstawieniu tabletek wiec jest ok Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group