Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki anty, a okres.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xyzaaa



Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 8:51 pm    Temat postu: Tabletki anty, a okres. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam taki problem, otoz z tabletkami anty. Przyjmowalam Syndi 35 przez pol roku, w kazdej 7-dniowej przerwie pojawial sie normalny 'okres'. Odstawilam je na 3 miesiace, i teraz bralam po tej przerwie pierwszy bilister tabletek. Pod sam koniec, na oko przy 18 tabletce mialam plamienia i zaczal sie okresowy bol brzucha. Zatem w ten piatek zaczelam przerwe, i dzis jest 4 dzien, a ja nadal mam plamienia. Do tego boli mnie brzuch, tak jakbym miala dostac lada chwila okres, a go nie ma.. Czy to normalne? Czy moze tabletki zle na mnie dzialaja? Nie wiem, czy isc z tym do gina, bo jak nie dostane tego normalnego okresu, to w piatek mam brac 1 tabletke nowego opakowania.. Prosze o rade, bo jestem w kropce;/
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group