Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki antkoncepcyjne a wątroba

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 2:28 pm    Temat postu: Tabletki antkoncepcyjne a wątroba Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałabym zacząć zażywać tabletki natykoncepcyjne, wybieram sie 3go do lekarza ale zanim pojde to minie sporo czasu i chcialabym sie juz teraz dowiedziec, czy moglabym je brac, kiedy musze uwazac na moja watrobe?
Drazniona byla mocno antybiotykami i zoltaczka typu B.

A drugie pytanie, jesli jestem nosicielem wirusa zoltaczki typu B i nie zarazam, to moge wspolzyc bez prezerwatywy z partnerem bez strachu zarazenia go? bo w sumie tez wirus przenosi sie drogą płciową...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może ktoś cos napisac?
Nie zostawiajcie tego bez odpowiedzi Razz
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnaś używac prezerwatyw. A tak dokładnie to lekarz ci powie bo to musi najpierw sprawdzić
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:) powinnas uzywac prezerwatywy,chyba ze konsekwencje bierzesz na siebie Wink co do wątroby to w mojej ulotce jest napisana taka zmianka(nie należy przyjmować):
"gruczolaki lub raki wątroby lub czynne zaburzenia czynności wątroby do czasu uzyskania prawidłowych wyników parametrów czynnościowych wątroby"
oraz kiedy powinniśmy odstawić lek:
"żółtaczka,zapalenie wątroby.."
jeśli masz bardzo szczegółowe pytania to musisz uzbroić sie w cierpliwość i poczekać do wizyty u lekarza.Pozdrawiam Wink Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 12:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiec badam sie czesto i wyniki watrobowe mam rewelacyjne, a to bylo bardzo dawno i jest okej i mysle po tym poscie ze mi nie powinny zaszkodzic Smile

Hm... a co do zoltaczki, to chyba moglam po tylu latach sie wyzbyc z siebie tego wirusa, nie chorowalam i mowiono mi ze nie zarazam.
Spytam sie dokladnie lekarza czy jesli sie zaszczepi to bedzie mozna "beeeez" Smile

Dziekuje za odpowiedzi Smile

Pozdrawiam,
Ola Smile :*
Powrót do góry
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 8:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Hepatil..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group