Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki a trawka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonim7



Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 4:10 pm    Temat postu: Tabletki a trawka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy marihuana osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych.
Prosze mnie nie uświadamiać o jej szkodliwości bo jestem tego świadoma.
Chcę wiedzieć czy mogę sobie raz na pół roku czy raz na rok zapalić i nie martwić się że tabletki przestaną działać.

Po tym temacie stwierdzam że nie ale chciałabym się upewnić
http://www.biomedical.pl/forum/1-vt99.html?start=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli wystapia u Ciebie biegunki, nudnosci i / lub wymioty, tuz po przyjeciu tabletki, to skutecznosc antykoncepcyjna moze nie zostac zachowana.

Nie zaglebialam sie, czy prowadzone byly jakies badania wplywu narkotykow na antykoncepcję.

Ja osobiscie bym nie ryzykowala...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim7



Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jesli wystąpią wymioty czy biegunka to przecież wiadomo że osłabi.
Na forach dziewczyny się wypowiadają że palą i nie osłabia ale nie wiem czy można w to w pełni ufać.
No ale tak samo przecież nie ma robionych badań czy kofeina, herbata osłabia tak by nie było to też są używki.

W sumie zawsze można się zabezpieczać przez tydzień dodatkowo na wszelki wypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group