Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki a okres

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzika



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 11:43 am    Temat postu: Tabletki a okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem 2 m-ce temu przestałam brać tabletki. Dostałam okres zaraz po jak zwykle a do tej pory nic. Napewno nie jestem w ciąży bo sprawdzałam. W takim razie dlaczego nie miesiączkuję???Sad


------------edit by drapaka-----------
Proszę nie pisac więcej całych postów dużymi literami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To normalne, że jak odstawia sie pigułki, okres się spóźnia. Twój układ hormonalny musi spowrotem wrócić do swojego trybu życia. Nie martw się napewno niedługo dostaniesz okresu. Jeżeli byłoby to naprawdę długo, idź do ginekologa bo czasami potrzebne jest wywołanie.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bits
Gość









PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam dokladnie identyczny problem! odstawilam tabletki, okres byl, a od 2 miesiecy nic a nic...sprawdzalam przy pomocy testow, nie daja zadnych watpliwosci, a okresu nadal nie ma i nie ma...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group