Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletki a okres

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 10:11 pm    Temat postu: tabletki a okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, wlasnie koncze branie pierwszego opakowania Novynett...Wiem, ze po 21 tabletkach musze zrobic 7 dni przerwy.
Moje pytanie brzmi, kiedy mam spodziewac sie okresu?
Podczas tej 7 dniowej przerwy? A co jesli okres mi sie opozni? Kiedy zaczac brac kolejne opakowanie?
Slyszalam, ze tabletkami mozna przesuwac okres (np by nie popsul chociazby wyjazdu na wakacje) jak to zrobic?
Pozdrawiam[/list]
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 04, 2006 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O tym, kiedy krwawienie wystapi napewno jest napisane na ulotce tabletek.

Krwawienie wystąpi w 7-dniowej przerwie ale niekoniecznie w pierwszym dniu przerwy. Więc bądź spokojna.

Po siedmiu dniach zacznij brać nowe opakowanie, czasami krwawienie rozpoczyna się później.

Możesz nie robić 7-dniowej przerwy i wtedy nie wysąpi krwawienie.

Ale ja uważam, to za podstawowe informacje, które powinny być na ulotce.
Poczytaj uważnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group