Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletki a ciaza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martii



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 6:50 pm    Temat postu: tabletki a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanko ktore dotyczy tabletekantykoncepcyjnych. zazywam je juz od 5 miesiecy regularnie o tej samej poze raz tylko sie spoznilam 2 godziny ale maksymalna pora spoznienia to 12 godzin. ostatnio 2 tygodnie temy mialam miesiaczke ktora trwala 4 dni i byla mniej obfita niz zwykle od tego czasu baje sie czy nie jestem w ciazy.Moj brzuch sie powiekszyl ale czy to jest mozliwe ze w 3 tygodniu ciazy jest widoczny brzuch....?? naprawde boje sie ze jestemw ciazy moj chlopak uwaza ze przesadzam ze nie powinnam panikowac bo zawsze biore tabletki ale mimo tego asie boje moj brzuch sie powieksza...i jeszcze jedno pytanko wiem ze okres podczas ciazy jest mozliwy ale jak on wyglada czy tez jest tak obfity jak normalny jaki ma koor....pisalam wczesniej ze mialam skromny okres ktory trwal tylko 4 dni ale byl normalnego koloru...prosze niech ktos odpisze na moje pytania z gory dziekuje papapa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie jesteś w ciąży Very Happy Spóźnienie 2 godzinne przy 5 miesięcznym braniu tabletek,to żadne spóźnienie Very Happy Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group