Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julta87



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 8:49 am    Temat postu: Tabletki a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie - a tak zasadniczo to chciałam się upewnić, bo jestem straszną panikarą. Biorę tabletki(microgynon21) już od dobrego miesiąca, zdarza mi się je brać nieregularnie ale nie przekraczam terminowych 12h - nie można zajść w ciążę uprawiająć sex bez dodatkowych zabezpieczeń(prezerwatywa) prawda?? Proszę o jakąś odpowiedź - tylko się nie śmiejcie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bądź spokojna, tabletki wystarczą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota20



Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: male miasteczko
PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 4:36 pm    Temat postu: termin krwawienia w 7 dniowej przerwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biore microgynon21 od 1,5 roku krwawienia zawsze dostawalam w niedziele ale od 2 mies dostaje w poniedzialek i automatycznie krwawienie trwa krocej(2 dni) pomocy mam sie czegos obawiac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, że nie powodów do zmartwień.
Lekarzem nie jestem, więc dla pewności możesz zapytać swojego ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle że to nic poważnego, ale mogłabyś skonsultować się z ginekologiem. Takie przesunięcia mogą być spowodowane np. zaburzeniami hormonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agusia13
Gość









PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja chciałam zapytać czy ktoś wie może co się ze mną dzieje?Brałam normal;nie tabletki,a tu w niedzielę krwawienie, trwa do dziś,a na okres jeszcze za wcześnie, w poniedziałek nie wzięłam już tabletki i do dziś nie brałam,bo się przestraszyłam,że mogę być w ciąży. Kochałam się ze swoim chłopakiem w niedzielę i w sobotę i dlatego sięprzestraszyłam. Czy ktoś może wie co się ze mną dzieje?PROSZĘ o odpowiedź Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group