Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletki a antybiotyki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martii



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 12:54 pm    Temat postu: tabletki a antybiotyki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc od pol roku biore tabletki antykoncepcyjne i nigdy do tad nie zazywalam razem z nimi antybiotykow.Tak sie stalo ze ostatnio zachorowalam i od 4 dni stosuje antybiotyk.Moje pytanie brzmi czy antybiotyk ma wplyw na skuteczność dzialania tabletek antykoncepcyjnych?? czy moge sie teraz bezpiecznie kochac z moim chlopakiem bez mozliwosci wpadki...prosze napiszcie mi cos na ten temat..... Question Question Question Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

antybiotyki nie maja wpływu na skutecznośc proszków antykoncepcyjnych. Ale jeśli chcesz wiedziec dokładniej, to proszki antykoncepcyjne nie są 100% skyteczne i wpadka zawsze jest możliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwonka



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na ulotce masz napisane jakie leki obniżaj.a skutecznośc antybiotyki ale nie wszystkie mogą obniżyc skuteczność ale to zależy też od tego ile je będziesz brałaSmile ja kiedys bralam antybiotyki inic mi nie było normalnie dostałam okres(ale na wszelki wypadek zabezpieczaj sie dodatkowo)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group