Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletka wzięta niepotrzebnie??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deli



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 10:13 am    Temat postu: tabletka wzięta niepotrzebnie?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam problem i proszę o poradę. 1 stycznia 2007r dostałam okresu, 13.01 kochałam się z chłopakiem (bez zabezpieczenia, ale do wytrysku nie doszło we mnie, jednak po jakims czasie znowu zaczelismy sie kochac nie sadze, zeby plemniki, ktore ewentualnie zostaly na penisie mogly przezyc, co?]), wczoraj (25.01) lekko krwawilam (ale naprawde lekko), myslalam, ze to juz okres (przewaznie cykle mam 26-27dniowe), więc wzielam tabletke anty (zmienilam, wiec musialam przyjac ja pierwszego dnia cyklu). Dzisiaj okazlo sie, ze to nie okres, a tabletka już wzięta. Co teraz? Brac dalej, czy czekac do okresu? Sad a tak btw. czy te krwawienie moze oznaczac, np. ciąze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mialam ten sam problem wzielam tabletke przed okresem pierwsza.. ale to byl swiadomy wybor chcialam sama sobie wyznaczyc dni okresu i tak tez zrobilam ... biore druga tabletke .. i zamierzam brac juz normalnie .. nic ci nie bedzie ... pol roku zrobilam sobie przerwe w braniu .. a wczesnieuj przez 8 czy 9 miechow bralam yasmin i zaczynalam tez prze okresem ... Wink

a krwawienie nie jest objawem ciazy ...

---edit by emilka---
jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group