Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabex- czy komus pomogl?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 10:01 pm    Temat postu: Tabex- czy komus pomogl? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dzis zaczelam rzucanie palenia stosujac jako pomoc preparat Tabex. Czy ktos z was ma doswiadczenia z rzucaniem palenia w ten sposob? Podzielcie sie ze mna doswiadczeniami.
Oczywiscie doswiadczenia bylych palaczy ktorzy rzucili w inny sposob tez beda dla mnie bardzo cenne Very Happy
Mam mocne postanowienie skonczyc definitywnie z tym nalogiem. Rzucacie ze mna? Sprobujmy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 9:26 pm    Temat postu: Re: Tabex- czy komus pomogl? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyżby powstawała grupa wsparcia? Smile
POWODZENIA ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wole nie wchodzić w coś takiego, nie chce tutaj nikogo oszukiwać bo w tedy chyba bym oszukał samego siebie Wink

Pale, nie podoba mi sie to za bardzo lecz jakoś na razie nie mam ... (hmmm odwagi?) walczyć z tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja dzis czwarty dzien na Tabexie i zarazem pierwszy dzien wogole bez papierosa Laughing I wiecie- wogole mi sie nie chce palic Laughing To dziala Laughing Rozpiera mnie radosc i euforia Laughing Nie wierzylam ze sie uda ale chyba sie uda. Tyle razy probowalam i wytrzymywalam gora pare godzin a dzis caly dzien nie palilam i nawet nie mam najmniejszej ochoty Laughing Ludzie- do lekarza po recepte i RZUCAMY Laughing A grupa wsparcia to wcale nie jest glupi pomysl. Bedziemy AP- Anonimowymi Palaczami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może jakieś zloty w Krakowie? Very Happy
jestem "ZA" :)heheh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zlot to wogole by sie przydal Wink Chocby tylko Krakusow. Pomyslimy o tym jak skoncze z moim nalogiem.Bo podczas kuracji Tabexem nie mozna pic alkoholu a przeciez mozna by na jakies piwko sie wybrac Wink A ty Freya tez jestes palaczem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kobieta..
kiedyś paliłam, ale rzuciłam.. Wink
Tobie na pewno się uda! Wink
a wtedy .... Very Happy
rynek krakowski nasz Wink
Trzymam kciuki !
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzis siodmy dzien bez papierocha Laughing
Zaczely mi sie sny.Zawsze jak rzucam mam sny o paleniu.Sni mi sie ze pale a potem strasznie zaluje ze znowu zapalilam i robie sobie wyrzuty ze nie wytrzymalam.A potem sie budze i czuje wielka ulge ze to tylko sen Wink
Wy tez tak macie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie o paleniut o jeszcze nigdy chyba nie miałem snu, a mi sie wogóle sny sniać w tedy gdy jestme wypoczęty Razz więc za często to nie jest Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie sie przewaznie snia jak pojem miesa przed snem Laughing
Ale o paleniu to tylko podczas rzucania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group