Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szybki wytrys - jak zaradzić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 12:18 pm    Temat postu: Szybki wytrys - jak zaradzić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś metody na przedwczesny wytrysk? Nie jestem początkujący w temacie seksu, poza tym nigdy wcześniej mnie to nie spotkało, więc wolałbym zrobić coś, by problem minął, niż czekać, aż sam odejdzie. Wyszukałem naturalne tabletki Climax control (składniki mają obniżyć poziom serotoniny w organizmie, która jest podobno odpowiedzialna, także nie jest to jakaś magiczna chemiczna pigułka - takich wolałbym uniknąć), myślicie, że warto brać je przez jakiś czas? W sumie mój tryb życia się ostatnio zbytnio nie zmienił, więc chyba ani stres, ani zdrowie ogólnie nie są przyczyną... Może jakieś przesilenie wiosenne wpływa na spadek formy? Proszę o odpowiedzi, jeśli ktoś ma sposoby, żeby poradzić sobie z tym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
radiowa



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Swarzędz
PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojemu mężowi pomogły tabletki (ale nie pamiętam dokładnie, jakie, być może był to Climax control, jeśli zostało gdzieś opakowanie, to najwyżej potwierdzę) plus ćwiczenia z metody APE bodajże, na pewno w necie znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O, to sprawdź jak możesz, czy to ten Climax control, czy jakieś inne, bo jeszcze nie zdecydowałem - wolę trochę poszukać, a wziąć coś sprawdzonego. A ta metoda to jest Anti Premature Ejaculation? Bo po angielsku trochę więcej znalazłem info.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
radiowa



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Swarzędz
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do metody, to zgadza się.

Dopero teraz odp., przepraszam, zapomniałam, że miałam sprawdzić. Przy świątecznych porządkach segregowałam leki i wyrzucałam przeterminowane i znalazłam to opakowanie od Climax Control, więc my polecamy. Nie wiem, czy te informacje Ci jeszcze potrzebne, ale w razie czego służę pomocą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edat



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wielkopolska
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 4:56 pm    Temat postu: wytryskowość trzeba leczyć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepiej iść do lekarza seksuologa. Od tych tematów jest medycyna seksualna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Sro Maj 09, 2012 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wizytę u lekarza biorę pod uwagę w ostateczności. Na razie stosuję ten Climax Control (Radiowa, słowa podzięki za Twoje opinie!), stosujemy różne sztuczki w sypialni i już jest poprawa Smile Ale kuracja trwa. Zresztą nie wiem, czy to faktycznie temat dla seksuologa - jest chyba inny lekarz, nazwy specjalności nie pamiętam, który zajmuje się męskimi intymnymi fizycznymi dolegliwościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
radiowa



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Swarzędz
PostWysłany: Sro Maj 23, 2012 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tullac napisał:
Wizytę u lekarza biorę pod uwagę w ostateczności. Na razie stosuję ten Climax Control (Radiowa, słowa podzięki za Twoje opinie!), stosujemy różne sztuczki w sypialni i już jest poprawa Smile


Ciesze się, że mogłam jakoś pomóc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group