Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szybka zmiana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
improved



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 2:51 pm    Temat postu: Szybka zmiana Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciał bym opisać swój przypadek i dowiedzieć sie co mogło spowodować u mnie tak wielka zmianę.

Zacznijmy od tego ze mam 21 lat od miesiąca mieszkam z kumplem, wcześniej mieszkałem z Rodzicami (uczyłem sie) i właściwie od tego sie wszystko zaczęło od wyprowadzki od rodziców. Od zawsze byłem dość cichy, powolny troche i jak by nie śmiały. od kilku dni nie wiem od piątku chyba, coś się we mnie zmieniło nabrałem pewności siebie mam dużo siły chce mi sie wszystko robic czuje sie lepiej fizycznie i psychicznie. Jestem rozgadany jak nigdy, łapie szybko kontakty wschodzę w ciekawe rozmowy które sam rozpoczynam i kieruje czego nigdy nie robiłem. Ciężko mi w to uwierzyć ale nawet czytam szybciej, chodzę wyprostowany,mowie wyraźnie i głośno, kiedyś ciągle czegoś nie dosłyszałem i tylko ciągle (co?slucham?) chodziłem jakiś rozkojarzony totalnie zero skupienia, miałem swój świat. Co dalej... więcej zapamiętuje ,przypominam sobie rzeczy które kiedyś robiłem lub przeczytałem,inaczej dobieram słowa, używam slow których wcześniej nie używałem, dostrzegam więcej szczegółów np. slucham piosenki którą znam od roku a dopiero dostrzegłem kilka nowych dźwięków których wcześniej nie słyszałem co jest dla mnie szokiem.... w skrócie pisząc, jestem bardziej kreatywny,skoncentrowany i więcej zapamiętuje. Nie mam pojęcia co spowodowało u mnie tak dużą zmianę którą sam dostrzegłem to tak jak by porównać działanie tej tabletki z filmu (Jestem bogiem).. oczywiście nie w takiej skali jak u mnie ale coś we mnie się zmieniło i jest to oczywiście coś dobrego dla mnie, mógł bym bez problemu podejść do dziewczyny która mi się podoba i zacząć jakaś sensowna rozmowę czego wcześniej raczej bym nie zrobił. Czekam na wasze opinie i sugestie.

Co sie u mnie zmieniło.
-Dostrzegam szczegół których wcześniej nie zauważałem.
-Lepsza pamięć/szybciej się uczę np. słówek obcojęzycznych.
-Lepsza koncentracja.
-Robie wszystko lepiej szybciej i dokładniej.
-Jestem bardziej otwarty.
-Bardziej rozmowny.
-Mam więcej siły fizycznej.
-Pewność siebie.
-Totalny brak nieśmiałości.


Co sie zmieniło od wyprowadzki od rodziców.

- Swoboda
- Mniej stresu
- Większy kontakt z ludźmi
- Więcej ruchu fizycznego



Pozdrawiam,
M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Maj 27, 2013 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie, możliwe, że rodzice Cię jakoś blokowali, może za dużo czułeś w ich towarzystwie ograniczeń, ewentualnie środowisko w którym, żyłeś nie było odpowiednie dla Ciebie:)

Pewnie też do tego dochodzi samodzielność, nie było już, mamusia da, tatuś pomoże czy rodzice zrobiąSmile Trzeba było wziąć życie w swoje ręce!

Mimo wszystko wielkie gratulacje, że tak się stało!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
improved



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Legnarek napisał:
W takim razie, możliwe, że rodzice Cię jakoś blokowali, może za dużo czułeś w ich towarzystwie ograniczeń, ewentualnie środowisko w którym, żyłeś nie było odpowiednie dla Ciebie:)

Pewnie też do tego dochodzi samodzielność, nie było już, mamusia da, tatuś pomoże czy rodzice zrobiąSmile Trzeba było wziąć życie w swoje ręce!

Mimo wszystko wielkie gratulacje, że tak się stało!


Rodzice moze az tak bardzo mnie nie blokowali ale coś może w tym byc Smile) ogólnie ten styl życia widocznie bardziej mi odpowiada i dlatego tak sie stało. Nie pozostało mi nic więcej jak cieszyć sie ze zmiany, na lepsze.... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group