Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szumy uszne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agata1



Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 11:12 am    Temat postu: Szumy uszne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od pewnego czasu dokuczają mi szumy uszne. Biorę Lucetam i Histimerck, ale to niewiele pomaga. Dodatkowo w obrębie tylnej części głowy oraz kościach szczękowych pojawilo się napięcie, które nie pozwala mi usnąć. Być może jest to spowodowane stresem, a być może lekami. Może ktoś mi coś doradzi. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mmoni



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 11:57 pm    Temat postu: szumy uszne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest w Warszawie Pani dr laryngolog Katarzyna Pierchała, która specjalizuje się w leczeniu szumów usznych , zawrotów głowy. Jeśli podejrzewasz, że może to być stres to prawdopodobnie tak jest. Ja miałam ogromne bóle kręgosłupa, mięśni , zawroty głowy, uczucie ciała obcego w oczach i okazało się, że to był stres, którego wogóle nie podejrzewałam. Pomogła mi joga ( oczywiście najpierw musiałam zrozumieć skąd moje dolegliwości, a to mi się udało na turnusie leczniczym u Andrzeja Rakowskiego). Polecam zarówno Rakowskiego ( jeśli to stres), jogę oraz dr Pierchałę, jeśli to problemy laryngologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agata1



Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za radę, ale do Warszawy mi niestety daleko. Wiem , że na szumy uszne pomagają również ćwiczenia. Leki, które biorę (Histimerck i Lucetam) niestety nie przynoszą rezultatu. Może ktoś brał jakieś leki na szumy uszne, które pomogły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wandzia



Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 12:06 pm    Temat postu: szumy uszne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Szumy uszne towarzyszą mi od 10 lat i żadne leki jak do tej pory mi nie pomogły. Lekarz kazał mi się do tego przyzwyczaić i tak zrobiłam chociaż czasami jest ciężko.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group