Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szum w uszach - temat zbiroczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

edzio94 napisał:
Witam.

Ostatnio oglądając filmy leżałem na sluchawkach w łóżku. Leżałem tak ze miałem lewą sluchawke przyciśniętą do lewego ucha. Nie było to głośno takie normalne decybele nic specjalnego. Kiedy zdjąłem słuchawki w moim lewym uchu zaczęło piszczeć. Nie wiem czy mocniej niż teraz nie jestem w stanie określić. DO teraz mnie to trzyma, nie slysze tego normalnie, ale wtedy gdy jest duża cisza. Gdy wezmę też. Gdy przycisnę małżowinę (? To nad miejscem gdzie się robi kolczyk) słyszę takie piszczenie oraz szum/śnieżenie. Co to może oznaczać? czy tak mi zostanie czy przejdzie?

Teraz przeszło mi 5 minut temu piszczenie, szum już nie jest tak irytujący jak z piszczeniem? Czy to przejdzie mi? od teog czasu minęły 2 dni chyba.

Myślę,że to przejdzie.Jeżeli jednak będzie się to utrzymywać przez dłuższy czas musisz wtedy udać sie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miernik2010



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam czy przewlekłe zapalenie ucha prawego może być przyczyną szumu w tym że uchu ? czy maści flucinar N to dobry lek ? stosuje ją 2 dni ale żadnej poprawy nie widzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może być przyczyną szumu.
stosowanie leku przez tak krótki czas może jeszcze nie dawać efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miernik2010



Dołączył: 10 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smarując ucha maścią należy ja wpychać do kanału słuchowego czy wystarczy lekko posmarować ucho w środku palcem wskazującym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group