Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

szum w prawym uchu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pitosz



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 10:46 pm    Temat postu: szum w prawym uchu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na forum. mam dziwny problem od tygodnia mianowicie slysze szum w prawym uchu,stalo sie to jakis tydzien temu podczas czyszczenia uszów patyczkiem z wacikiem wlasnie w prawym uchu za gleboko wsadzilem przez przypadek patyczka az mnie zabolalo ucho wyjołem i za pare sekund ból minął lecz za jakies pare dni zaczelem zlyszec lekki szum w uchu i jest tak do dzisiaj,ucho mnie nie boli,anie nie leci zadna ropa ani krew,dodam ze bylem chory na zatoki ostatnio dosc dlugo za 2 miesiace trzymalo mnie niby sie wyleczylem wedlug lekarzy,mam pytanie czy to wina tego wacika czy to powiklania z niedoleczonych zatok.szum w uszach jest jednolity slysze szumy raz cichszy raz glosniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group