Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sztywność i bladość dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
st_patka



Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 12:48 pm    Temat postu: sztywność i bladość dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam duży problem. Nie wiem co się dzieje z moją małą kuzynką. Podczas picia, jednego razu tak jakby zamarła, zrobiła się sztywna, blada.. nie było z nią w ogóle kontaktu - wyglądało to strasznie. Nie mogła się odcknąć. Moja ciocia nie wiedziała jak jej pomóc. Zaczęła poklepywać ją po pleckach i przechylać główką do dołu.. naszczęście mała nabrała koloru i zaczęła płakać. Nie wiemy co może być tego przyczyną. Zdażyło się to 3 razy. Rodzice pojechali z nią do szpitala. Mała miała robione wszystkie badania, niestety, lekarze w dalszym ciągu nie wiedzą co jej jest. Proszę bardzo o pomoc!


---edit by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurcze... moze skonsultujcie to z innym lekarzem...
jedynie co mi przychodzi do glowy to padaczka ale obym sie mylila ...
powodzenia i postarajcie sie porozmowaiac z innym lekarzem i to koniecznie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak kiedyś leżałam w spziatlu, to też była tam matka z małym dzieckiem, które miało zapaści. Wyglądało to tak samo: dziecko przestawało oddychać, zaczęło bladnąć, sztywnieć. Dziwne że lekarza nie wiedzą skąd to się bierze, trudno jest to wyłapać badając dziecko kiedy wsysztko jest ok. Zasięgnijcie opini innego lekarza, bo nie chce mi się wierzyć ze lekarz nie może stwierdzić co się dzieje z dzieckiem. Moze trzeba się będzie udać na obserwację?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 9:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w jakim wieku jest??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group