Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

szpotawość kolan

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a-gata



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 6:03 pm    Temat postu: szpotawość kolan Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Mam pytanie natury ortopedycznej. Może ktoś wie, jak wygląda w Polsce leczenie szpotawości kolan u osób dorosłych? Czy jest możliwe zmniejszenie skutków tej przypadłości, tzn. wyprostowanie nóg skrzywionych przez szpotawe kolana drogą rehabilitacji albo chirurgicznie? Kiedy jako dziecko poszłam na rutynowe badania w szkole i lekarka stwierdziła to u mnie, moja rodzina uznała, że to jakaś bzdura, bo przecież moje nóżki są śliczne. A teraz jako młoda kobieta mam spory kompleks... Może ktoś ma podobny problem i próbuje jakoś się z nim uporać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamilek



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 12:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi na komisji lekarskiej lekarz powiedzial ze mam szpotawosc kolan, wczesniej zaden lekarz mi nic na ten temat nie mowil, mi z reszta to nie przeszkadzalo, ale teraz jednak chcialbym sie tego pozbyc jezeli jest w ogole taka mozliwosc...pozostaje tylko metoda chirurgiczna wg mnie ... nawet nie wiem do jakiego lekarza z tym isc ;d do chirurga??..jezeli wiesz cos na ten temat to napisz thx ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group