Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szpitalne przeżycia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ślicznotka1984



Dołączył: 01 Sty 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 6:39 pm    Temat postu: Szpitalne przeżycia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedawno wyszlam ze szpitala w Ciborzu w woj. lubuskim i cale szczescie ze mam to za soba a dlatego ze np lekarze pracuja tylko w pon srody piatki na odddziale a w inne nie i psycholog nie rozmawia z pacjentami tylko plotkuje z pielegniarkami a spacery naleza do zadkosci dlatego nigdy w zyciu tam nie trafcie pozdro.

edit by helloween - nadawaj nazwy tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 12:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sory ale tak wogóle to o czym jest ten post?? bo troche nie rozumiem. Założyłaś go tylko po to, żeby oświadczyć jak źle było ci w tym szpitalu?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 2:41 am    Temat postu: $$$$$$$$$$$$$$$$$$ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
lekarze pracuja tylko w pon srody piatki na odddziale

Nie możliwe.
Nie dałaś do kieszeni?
Cytat:
psycholog nie rozmawia z pacjentami tylko plotkuje z pielegniarkami

Co będzie z głupimi rozmawiał.

Brak słów.
Czy to się kiedykolwiek zmieni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drapaka post jest o przezyciach ludzi w innych szpitalach.. sam wkleje kilka..

Kod:
Chciałam was ostrzec przed kliniką psychiatrii AM w Poznaniu. Leczył się w niej mój kolega. Stwierdzili u niego zaburzenia osobowości, bez depresji, jak się później okazało miał depresję i to głęboką. To było pierwsze niedopatrzenie. Drugie to było nagłe odstawienie mu leków i równoczesne przeniesienie go na oddział dla lekkich przypadków, podczas gdy był w podłym stanie psychicznym. Poskutkowało to jego samobójstwem. Dostał takiego silnego ataku depresji że
nie wytrzymał tego. Nie
rozumiem jak można tak choremu człowiekowi zabrać nagle leki? Wnioski są jednoznaczne: Omijanie szerokim łukiem tej kliniki. A konkretnie doktor Piskorskiej, to ona odebrała mu leki.
To lekarze tam pracujący są odpowiedzialni za to co się stało.
A jeszcze muszę dodać że miesiąc temu na terenie kliniki powiesił się 20 letni chłopak. Niedostatecznie pilnowany.
Ale oni oczywiście nie czują się winni. Funkcjonują dalej i nikt za to wszystko nie beknął.


Kod:
ostrzegam was przed oddzialem "CD" w klinice na ulicy bronieswskiego w szczecinie, szczegolnie przed ordynatorem tego oddzialu i dr. śmiarowska. lekarze tam pracujacy najpierw odstawili mi neuroleptyki i stabilizatory, wprowadzajac jednoczesnie maxymalna dawke anafranilu (250mg / dobe), przy takiej dawce musieli mi czesto kontrolowac wykres ekg i kilka razy eeg, ale nie to bylo najgorsze. od tej ogromnej dawki anafranilu dostalem stanu maniakalnego, bylem skrajnie pobudzony, mialem urojenia, robilem rozne chore rzeczy, i do tego - uwaga uwaga - bylem swiecie przekonany, ze jestem juz zdrowy, ze to lekarze sie sprzysiegli przeciwko mnie i nie chca mnie wypuscic. koniec z koncem musieli mi znowu wprowadzic neuroleptyki, tym razem w duzo wiekszych dawkach, oczywiscie te silniejsze, po to, aby mnie uspokoic. dostawalem 800mg pernazyny (w ciezkich nerwicach podaje sie max 150mg), potem 250mg tisercinu ( 10 tabletek na dobe). rodzina, widzac moje dzialania niepozadane przepisala mnie do innego szpitala - w tamtym szpitalu lekarze bardzo sie dziwili, czemu dostaje az tak wysokie dawki. mialem tam robione kroplowki, ktore mialy na celu wyplukanie tych neuroleptykow z krwi. w tym nowym szpitalu dostawalem 5-krotnie wieksze dawki niz na broniewskiego. podejrzewam, ze na broniewskiego mogli mi uszkodzic uklad pozapiramidowy, gdyz po dzis dzien mecza mnie objawy z tej strony.
ostrzegam was, jesli kiedykolwiek bedziecie stali przed wyborem: szpital miejski lub klinika. szpital miejski to kloaka, owszem, ale w klinice maja zwyczaj uwazania sie za bogow, tylko dlatego, ze maja w tytulach np. dr.n.med.prof itp itd. i z tego powodu jak sie dostaniesz w ich rece, to nafaszeruja cie tak duzymi dawkami lekow (nie maaja przed tym zadnych oporow) ze juz nie wyjdziesz stamtad jako normalny czlowiek, nigdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna42



Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ja bylam tez w szpitalu psychiatrycznym w Ciborzu w woj. lubuskim i nie mam o nim nic pozytywnego do powiedzenia zgadzam sie z opinia zlego traktowania pacjentow przez personel tego szpitala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arek29



Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc ja lezalem w tym szpitalu w Ciborzu 2 miesiace i wreszcie wyszlem bo juz nie moglem tam wytrzymac czuje sie lepiej bo przestalem brac leki ktore mi tam podawali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam1975



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 10:20 am    Temat postu: Szpitalne przeżycia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To tak dla otuchy powiem że ja leżałem w szpitalu 2 razy raz jak miałem 14 lat i czekała mnie b.poważna operacje usunięcia nowotworu wtedy leżałem w Chorzowie na dziecieęcym oddziale laryngologicznym na ul. Truchana i opieka była boska pielegniarki miłe troskliwe dla wszystkich pacjentów lekarze również a ordynator to był lekarz naprawdę z powołani szpital dalej istnieje ale jest rozbudowany i pare lat temu maił solidny remont, to może dziwne ale było mi tam dobrze mimo mojej choroby,
a drugi raz leżałem w szpitalu w Siemianowicach Śl. na chirurgii miałem wycinane kamienie żółciowe i opieka też była super a do łapy nikomu nie dałem nigdy, pielęgniarki i lekarze sąnaprawdę na poziomie jak i sama opieka nad chorymi
Pozdrawiam adam1975
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group