Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szkodliwość ogrzewania podłogowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arnowc



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 1:13 am    Temat postu: Szkodliwość ogrzewania podłogowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ogrzewanie podłogowe jest szkodliwe dla zdrowia ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam i żyje nigdy nie słyszałam że jest szkodliwe ale może jestem nie doinformowana. Jeśli ktoś wie niech napisze bo ciekawi mnie to
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kossan1



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Giżycko
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze pozakładajmy inne rownie pasjonujace tematy typu: wplyw wysokosci wodospadow w Ameryce Poludniowej na zdrowie albo szkodliwosc niedokladnego przezuwania bananow a wpływ na zdrowie? dziwne macie problemy ludzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja nie twierdzę, że to są dziwne problemy.
warto popytać żeby wiedzieć więcej.
ja kiedyś gdzieś czytałam, że ogrzewanie podłogowe może wpływać na pojawienie się żylaków. ale czy taka jest prawda- nie wiem.
nie mam też ogrzewania podłogowego więc nie powiem jak na mnie działa Wink
ja jakoś jestem przyzwyczajona do palenia w piecu centralnym i goroących kaloryferów- wtedy można się o nie oprzeć i wygrzać np plecy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zmeczony24



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niewiem jak z ogrzewaniem podlogowym :F ale ogrzewane fotele w samochodach moga powodowac nieplodnosc? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mezczyzn tak. Jadra znajduja sie dlatego w mosznie po to zeby nie dotykaly ciala i nie byly zbyt ogrzewane . Po prostu sobie wiszą i sa chlodniejsze niz reszta ciala. U mezczyzn, ktorzy spedzaja duzo czasu na ogrzewanych fotelach zmniejsza sie produkcja plemnikow i traca one ruchliwosc, sa gorszej jakosci
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group