Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szczepionka na opryszczkę (Herpes simplex typ I)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
psyco



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 2:36 pm    Temat postu: Szczepionka na opryszczkę (Herpes simplex typ I) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam drogie Panie !!!

Jestem ciekawy czy nasi wspaniali naukowcy wymyślili coś takiego już czy jeszcze nie? Rolling Eyes
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze raczej nie ma takiej szczepionki i nie bedzie poniewaz niewydaje mi sie zeby byla potrzebna. Wydaje mi sie za lekarze powinni sie raczej skupic na opracowywaniu nowych szczepionek na bardzo grozne i zagrazajace zyciu choroby. PS. jezeli masz czesty problem z opryszczkami to polecam masc Vralizolin, rewelacja! Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 7:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja polecam Hascovir Razz mi Vratizolin nic nie pomogł Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bart014



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 09, 2010 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy to w ogóle ma znaczenie, który krem się zastosuje? Wszystkie (zovirax, xorovir, awirol, antivir, herpex, hascovir czy vratizolin) zawierają dokładnie tą samą dawkę, tej samej substancji czynnej - acyklowiru. Czy 'dopychacze', de facto stanowiące krem, mają aż takie znaczenie wspomagające, że jeden od drugiego może się czymś różnić?

exullt - a mi się wydaje, że jest potrzebna taka szczepionka. Chyba nie masz problemu z opryszczką skoro tak mówisz. Pomijam już efekt estetyczny, ale chodzić 2 tygodnie z regularną raną na wardze to naprawdę nie jest żadna atrakcja. Koncerny farmaceutyczne naprawdę działają na bazie czystej ekonomii a nie w imię jakichkolwiek wyższych idei. To jest biznes i tak jak np. w przypadku kremów do twarzy, czy innych wynalazków, choćby tabletek na odchudzanie, tu jest ogromne pole do popisu. Jestem mocno emocjonalnie do tego cholernego wirusa nastawiony, nie ukrywam tego faktu, no ale pomijając już ten aspekt, to naprawdę dziwne, że nie ma tej szczepionki. Popyt na nią jest ogromny. Widocznie, nie jest to takie proste jak by się wydawało. Nie natrafiłem na żadną informację, choćby zapowiadającą jakieś wydarzenie mogące stanowić przełom w tym temacie. W ogóle, w ostatnim czasie mało jest publikacji o opryszczce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group