Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

szantaz, zazdrośc czy mozna na tym budowac związek?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolaja1202

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Mar 26, 2012 2:36 pm    Temat postu: szantaz, zazdrośc czy mozna na tym budowac związek? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam do kogo zwrócic sie z takim pytaniem jestem od prawie 3 lat z chłopakiem on mysli juz o czyms powaznym a ja nie wiem bo cos zaczelo sie zmieniac nie wiem czy dopiero poznałam go naprawde. pomalowałam sobie kiedys włosy na ciemny kolor to obraził sie i meczył zebym spowrotem pomalowała na blond, denerwowalo mnie to bo po co on bedzie mna rzadzic ale to nie wszysto, chcialam pójsc ostatnio do ortodonty załozyc aparat to tez obuzony jest i zebym sobie darowala bo ile to kosztuje zebym lepiej poszukala pracy, bo nie mysle chyba nic o przyszłosci ( aktualnie jestem bezrobotna), a moje tłumaczenia nie docierają do niego mam swoje pieniadze, reszte doloza rodzice, a on nic, powiedział ze jesli załoze aparat to on odejdzie, ze mam go w dupie ze go nie kocham jesli to zrobie. powiedzial któregos dnia ze moze ja chce sobie zalozyc ten aparat i go zostawic i poszukac innego. mowiłam ze chce to zrobic dla niego, dla siebie, chce podobac sie innym to przeciez jasne to wszystko co mowie i tlumacze nic nie daje, powiedział ze sie zastanowi ale zapytałam ile to potrwa to powiedział ze za 2 lata bo chciałby zeby było poslubie, a za tyle to by bylo po wszystkim:( najgłupsze jego tłumaczenie jest ze mu sie nie podoba i musi to przemyslec. a mnie terroryzuje tym czy wybiore jego czy załoze sobie aparat i bioje sie czy nie bedzie tak robic przez cale zycie jesli za niego wyjde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolaja1202

PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 11:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PROSZE PORADZCIE CO MAM ZROBIC BO JA ZWARIUJE, musze zkims o tym pogadac bo nie moge wytrzymac sama,
Powrót do góry
tullac

Wysłał podziekowań: 1

PostWysłany: Wto Mar 27, 2012 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze? Dziwny ten Twój chłopak... Mądry człowiek by zrozumiał, że aparat to inwestycja na przyszłość. A włosy? Odrosną, można przefarbować, chyba ważne, żeby Tobie się podobały, jeśli się nie oszpecasz jawnie, to Twoja decyzja, nie jego Wink A próbowałaś z nim rozmawiać o jego zachowaniu? Może on sobie tak gada i nie wie, że Tobie to przeszkadza.
Powrót do góry
Julie974

PostWysłany: Czw Mar 29, 2012 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jemu poprostu podobasz się taka jaka jesteś. Nie toleryje twoich zmian.. może boi się, że cię straci. Musisz na spokojnie nie tłumacząc tylko szczerą rozmową zapytać się go dlaczego nie chce żebyś nosiła aparatu.. powiedz, ze przez to twoje uczucia się nie zmienią będziesz nadal tą samą dziewczyną.. ale wszystko musisz mówić spokojnie Smile
Powrót do góry
karolaja1202

PostWysłany: Sob Mar 31, 2012 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawiałam z nim juz na wszystkie sposoby, mowiłam ze to chyba moje ciało i to ja decyduje co z nim robie czemu własnie ma decydowac "o moich zębach" ale ma to gdzies, wlasnie powiedział mi wtedy ze to sie jemu nie podoba i zdecydowac co wybiore czy on czy aparat. i mówił mi wiele razy ze jesli go zostawie to znaczy ze go wogóle nie kocham ze wole sobie aparat załozyc. mówił mi ze podobam mu sie taka jaka jestem, ciesze sie;) ale liczy sie chyba moje zdanie, to ja nie moge na siebie patrzec

Dodano po 10 minutach:

coraz bardziej zastanawiam sie czy nie zakonczyc tego zwiazku, czy przyszłosc nasza tez nie bedzie polegała na kłótniach o rózne nawet drobnostki, o głupie zakupy zakupy, na co wydaje pieniadze itp
Powrót do góry
simian raticus
Zbanowany

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

On jest psychopata z uzytkowym IQ. Olej go, bo Ci spokoju w malzenstwie nie da! I tak jak sie ozenicie to sie rozwodem zakonczy zapewne. Niedopasowani jestescie na starcie i zwiazek nie ma sensu i przyszlosci zadnej ten. Taka prawda.
Powrót do góry
karolaja1202

PostWysłany: Czw Maj 24, 2012 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio dostałam propozycje pracy niewielka bo za pare groszy ale dobre i to opiekowac sie u siostry dzieckiem bo pracy nadal nie ma w moim miescie zadnej, chlopak jest obużony zebym nie szla tam bo jak bede tam pracowac to za pare groszy i bede jak sluzaca bo to moja siostra, olewa mnie tez czasmi, w zartach niby klapsy ale sa bolesne, czasmi boje sie czy to kiedys sie nie zmieni w cos innego???
Powrót do góry
skakanka

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem facet ma kłopoty z samym sobą. To on jest niepewny siebie, zalękniony. Jeśli sam nie zechce niczego zmienić to nie licz na to, że coś się zmieni, a jeśli już to na gorsze. Nie da się na tym niczego zbudować.
Powrót do góry
julietlove

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:02 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu .. Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1