Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szanse na normalny poród?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 11:41 am    Temat postu: Szanse na normalny poród? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem rok i miesiac po cesarce i jestem w 3 miesiacu ciaży czy mam szanse na normalny poród czy czeka mnie cesarka??? prosze odpowiedzcie!:*( Sad

--- nie pisz tematu drukowanymi literami , przeczytaj regulamin --- Pituszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina17i wysłałam Ci prywatną wiadomość-tyle co znalazłam w necie na ten temat, może coś Ci to pomożeSmile
Moim skromnym zdaniem masz szanse na naturalny poród ale zależy to naprawdę od bardzo wielu czynników i przede wszystkim musisz poradzić się swojego ginekologa:)

Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Ci ślicznie jeszcze raz ja tez odpisalam!!! a tez jestes w ciazy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja niestety nie, staramy się z narzeczonym o fasolkę od 4 miesięcy ale to nie tak dużo w porównaniu do wielu kobiet tu na forum...jednak jestem bardzo niecierpliwą osobą i bardzo się irytuję kolejnymi rozczarowaniami:( to jest chyba moja lekcja cierpliwości:(
Obecnie czekam na dzień spodziewanej miesiączki i jak się nie pojawi 2 dni od terminu to robię test...
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny to nie miejsce na tego typu rozmowy. macie specjalny dzial to tam piszcie. tu mowa jest o porodzie a nie zajsciu w ciaze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok ok już nic nie mówięWink a co Ty myślisz o tym porodzie WInd?
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no zazwyczaj jak byla cesarka to bedzie i tym razem, ale tak jak kolezanka wyzej napisala moze sie zdazyc tak ze bedziesz mogla urodzic normalnie, to zalezy od wielu rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez zgadzam sie z pituszka..jak raz cięli to i potem tez pewnie cc bedzie.. za duze ryzyko jest.. ja bym sie bała ze popeka mi wszystko jak bede naturalnie rodziła...;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje Wam bardzo za wypowiedzi. a Wind chyba możemy sobie porozmawiac o czy chcemy prawda??? Very Happy Very Happy Very Happy nikt nam nie zabroni a Tobie buska życze zajscia w ciąże oczywiście;) Smile Smile Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 11:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina17i napisał:
a Wind chyba możemy sobie porozmawiac o czy chcemy prawda?


prawda ale nie tutaj. załoz osobny post na ten temat. trzeba trzymac sie regulaminu Smile od czegos on tu jest nie? Mr. Green ja tylko pilnuje porzadku
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group