Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Syndi35 - pytania - zbiorczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka88



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 9:46 pm    Temat postu: Syndi35 - pytania - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam pytanie prosze pomozcie. Biore tabletki antykocepcyjne syndi35 od 5 miesiecy i w zeszlym miesiacu bralam tabletki mialam przerwe na okre i 8 dnia wzielan nasteone opakowanie i teraz mam okres i jutro musze wziasc juz tabletke a nie wiem czy bede miala pieniadze na wizyte i kupno Sad i czy jak bym poszla w piatek i wziela tabletke w piatek czy gdybym zaczela sie kochac bez zabezpieczenia robie to juz od 5 miesecy:p jest jakies wieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? musze sie tym martwic opoznionym wzieciem tabletki?

Zmieniłam temat na odpowiedniejszy / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ciągłość antykoncepcyjna będzie przerwana...Lepiej się wtedy zabezpieczać dodatkowo. Zwłaszcza, że Syndi35 nie są typowymi tabletkami antykoncepcyjnymi...Tylko tabletkami regulującymi poziom hormonów żeby zmniejszyć trądzik...A niejako "przy okazji" działają antykoncepcyjnie...

Przerwę można skracać lub jej w ogóle nie robić, ale w żadnym wypadku nie wolno jej przedłużać. To się tyczy też zażywania tradycyjnych tabletek antykoncepcyjnych...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tylko dodam, że wtedy stosunki z przerwy też są niebezpieczne
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group