Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sylvie 20 - pytania - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 04, 2011 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja biorę magnez ale taka końska dawkę 500mg, a jak miałam takie straszne skurcze to lekarz przepisał mi potas w takich wielkich niebieskich kapsułkach.
Ostatnio mi ręce opadły jak koleżanka, która tez bierze sylvie 20 stwierdziła, że zrobi sobie na miesiąc przerwę w braniu pigułek bo nie planuje sexu. A za miesiąc chce znowu zacząć je brać. No ja nie mogę pojąć takiego rozumowania, przecież rozwala sobie totalnie gospodarkę hormonalna. Jak próbowałam jej tłumaczyć, że skoro dobrze się czuje po pigułkach to po co kombinować, to myślałam że mnie wzrokiem zabije.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odstawiać tabletki na miesiąc??? Shocked No ja też nie widzę najmniejszego sensu. Już rozumiem jakby odstawiała na kilka miesięcy, ale na miesiąc? Rozwali sobie dokładnie gospodarkę hormonalną i później będzie narzekać, jak wrócą plamienia, dziwne nastroje, a nawet bóle brzucha.
Że też lekarze nie ostrzegają przed takimi zachowaniami Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znajoma bierze sylvie30 i dzisiaj pokazała mi całe plecy i dekolt wysypane pryszczami. Czy przyczyny można doszukiwać się w tabletkach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Gru 04, 2011 1:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli wcześniej jej sie to nie zdarzało, to jak najbardziej zmiany hormonalne po wprowadzeniu tabletek do organizmu mogły do tego doprowadzic. Pook 3 opakowaniu sytuacja powinna sie uspokoić. Jeśli tak się nie stanie, proponuje udac się do ginekologa aby zmienił preparat.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ona zaczęła dopiero brać pigułki? Kurcze dziwna reakcja, ja rozumiem że pare pryszczy mogło się pojawić ale aż całe plecy i dekolt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 3:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może tak być. Każdy organizm reaguje inaczej.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sty 13, 2012 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i jak tam z koleżanki pryszczami na plecach i dekoldzie? Uspokoiło sie po 3 opakowaniach czy musiała zmienić pigułki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group