Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sylvie 20 - pytania - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 2:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja może napisze ile ja płaciłam za Harmonet, a ile obecnie płacę za Sylvie 20. Wszak co apteka, to inne ceny.
Ostatnie opakowanie Harmonetu kupiłam 3 miesiące temu i pamiętam, że płaciłam 34,60zł, a później jak farmeceutka poinformowała mnie, że wszedł ich tańszy zamiennik, czyli Sylvie 20 zaczęłam je stosować i płacę niecałe 19zł. Ponad 15zł różnicy to nie jest mało, a skoro to jest to samo, tylko różni się nazwą to po co przepłacać.
Aha zapomniałabym dodać, że Sylvie 20 mogą być też zamiennikiem Logestu!

Nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne. Przeczytaj regulamin. Niepotrzebny temat skasowałam. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 2:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzę że robi się tutaj niezły offtop.

Proszę się wypowiadać na temat Wink Ceny wystarczy podać raz...A najlepiej popytać w okolicznych aptekach...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arpka



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze, ja biorę logest i nie ukrywam że jest to dość duży wydatek dla mnie i to niestety comiesięczny. Muszę podpytać moją ginekolog bo cena aż kusi żeby przejść na sylvie Smile No cóż jestem typową poznanianką co to liczy każdy grosz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 6:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz sama w aptece poprosić o tańszy zamiennik.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
razdwatrzy1



Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 8:40 pm    Temat postu: Tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie. Biorę tabletki sylvie20, ostatnio pomyliłam się 2 razy i wzięłam jedną tabletkę o 16.25, a drugą o 19, gdzie miałam brać o 15. Kochałam się z moim chłopakiem, nie doszedł we mnie, nawet nie trawało to długo bo ok 7 minut, chciała bym zapytać, czy istniała by możliwosć zajscia w ciążę bo tabletki mogły by nie zadziałać?

Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Użyj opcji "szukaj" znajdującej się w panelu kontrolnym.

Przyłaczyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

razdwatrzy1
a czytałaś ulotkę informacyjną?
przecież tam dokładnie pisze co w takich sytuacjach Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
arpka



Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczęłam brać sylvie20 i obserwuje swój organizm. Na razie jest ok, biore już drugie opakowanie, skutków ubocznych brak, nie mam dodatkowych krwawień, libido ok. Zaczynam sie to tych pigułeczek przekonywać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znajoma zaczęła brać sylvie20 jakoś 3 miesiące temu i przez pierwsze 2 opakowania dosyć często plamiła, a dodam, że nie były to krwawienia z odstawienia. Koniec końców wszystko się wyregulowało.

Każdy organizm potrzebuje czasu do każdych tabletek antykoncepcyjnych, aby się przyzwyczaić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 23, 2011 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy wysokimi filtrami trzeba się chronić przed słońcem przy sylvie 20? pojawiały się Wam jakieś przebarwienia na skórze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 27, 2011 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pry każdych tabletkach antykoncepcyjnych nalezy unikac słońca. Wszystkie moga powodować ostudę lub rumień. jeśli taka reakcja sie pojawia, nalezy przerwać zażywanie tabletek oraz skonsultowac sie z ginekologiem.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group