Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Syfek ?!??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GAl_anonim



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 26, 2006 11:42 pm    Temat postu: Syfek ?!?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od paru lat ma dziwną miąkką narośl na jądrze na początku tym się nie przejmowałem ale gdy to się stało większe i bardziej widoczne poszedłem z tym do lekarza stwierdził on że jest to "małe zgrubienie powrozka" i powiedział mi żebym się tym nie przejmował i tak zrobiłem po pewnym czasie podczas leżenia to mi pękło. Ale po dwóch dniach znów się pojawiło Czy jest to normalne ? Może ktoś mi wyjaśnić co to właściwie jest ten "małe zgrubienie powrozka" bo nie stety lekaż mi tego nie raczył wyjaśnić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może warto udac sie do innego specjalisty. Znalzione prtzeze mnie info w necie raczej sugerują na coś innego niż to co powiedział ci lekarz(no ale nie bede sie kłucic w końcu ja nie ejstem lekarzem)
Nie wiem czy byłes u urologa czy u lekarza pierwszego kontaktu ale powinieneś udac sie do urologa który powinien zrobić ci usg jądra.

na tej stronie są informacje o żylakach powroza nasiennego http://www.po40.pl/index.php?ids=Zylaki_powrozka_nasiennego&print=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GAl_anonim



Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 27, 2006 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuje za odpowiedż. Na początku byłem u lekaża pierwszego kontaktu i on mie skierował do chirurga który po dotykowym sprawdzeniu powiedział że to nic niebezpiecznego i nie należy się tego bać. Dzis zaczełem odczuwać jakieś małe bóle zaczynam się coraz bardziej bać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group