Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Świerzb - jak się można zarazić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 11:11 am    Temat postu: Świerzb - jak się można zarazić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma ostatnio jakąś obsesje na punkcie świerzbu!

powiedzcie mi czy jesli ktoś chory wyśle mi paczke/list to te brzydactwo moze do mnie przyjsc czy nie ma szans?

Moze to glupie ale mam powazny dylemat !!

BLAGAM : (


aaa i mam kota.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze nie jest to mozliwe!!! Raczej ze to bez sensu przeciez przez poczte nie no troche smieszne!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mieciu
Gość









PostWysłany: Pon Maj 01, 2006 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niepokoją mnie plamki pod pachami ktore maja wypukly kształt i swoim wyglądem przypominaja mi grzybki Embarassed ,dochodzi do tego obsesyjne swedzenie i pojawiaja sie halucynacje, pomozcie mi bo nie mam pojecia co to moze byc Crying or Very sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group