Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swiad w okolicy pachwin i owłosionej skóry narządow płciowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata1



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 2:21 am    Temat postu: swiad w okolicy pachwin i owłosionej skóry narządow płciowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze ktos poradzi.Od miesiaca mam okropne swedzenie w okolicy pachwin,na poczatku byla wysypka,zaczerwienione krostki,teraz nie widac ale czuje je pod skorą-takie małe zgrubienia-i nadal swiąd-swiad nasila sie wieczorem po kapieli.miesiac temu przymierzałam spodnie w sklepie z urzywana odziezą,i od tego czasu mam ten kłopot.Calcjum łagodzi te objawy ale na chwilke.Spie z coreczka i boje się zeby jej nie zarazic -tym.
Nie mam pojęcia co to moze byc i jak sobie z tym poradzic .prosze poradzcie cos. Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 7:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapewne złapałas infekcje. wybierz sie do gina, napewno cos przepisze Smile.
ps- takie to sa szmatexy... Rolling Eyes a fu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie do ginekologa, tylko do dermatologa.
Leczeniem chorób skóry zajmuje się dermatolog, a nie ginekolog.
Co prawda to taka okolica intymna, ale spokojnie możesz iść do dermatologa.
Idź jak najszybciej do lekarza.
Ja przyszłość odradzałabym zakupów w tego typu sklepach. I powywalałabym te ciuchy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beata1



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez tak mysle,ze nie powinno sie kupowac takich zeczy-nigdy nie robie zakupow w takich sklepach- jak tylko wejde do takiego sklepu,to swedzi mnie całe ciało,kicham itd.jak to mowią człowiek(35 lat) niby juz stary a i głupi.Spodobały mi się spodnie z wystawy,a teraz mam klopot.dzieki za rady -Narazie nie mam jak wybrac sie do lekarza,ale w najblizszym czasie (zapisy do dermatologa)moze pojde prywatnie-uciązliwy ten swiad-nie ma rady-wizyta konieczna.
Miałam nadzieje cos bez recepty mogła bym znalezc w aptece ale trodno.
Pozdrowionka wszystkim beata1
Evil or Very Mad szmataxy Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możesz spróbować do czasu wizyty u lekarza maści clotrimazolum. co prawda jest to łagodząca maść przeciwgrzybicza, ale pomaga na swędzenia różnego typu. do przemywania możesz spróbować też ziół (w aptece np. vagosan) lub tantum rosa (działa przeciwzapalnie, odkażająco i przeciwbólowo).
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beata1



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad Stosowałam juz masc clotrimazolum,ale nie pomaga,swiad jest nadal. Confused sprobuje te ziołowe wynalazki. Confused I radze innym panią -szmatexy sa BE!!! chodz do konca nie jestem pewna czy to od tego...???w tym samym czasie,w mojej miejscowosci było skarzenie wody pitnej,i zanim zamknieto dostawe wody- wszyscy pili i myli sie w tej wodzie,a było to skarzenie bakterią kałową-tez sie zastanawiam czy to nie od tej wody???
ale inni moi domownicy takiego problemu nie maja Question hhhmmmm?
dzieki za rade-wyprobuje te inne medykamenty-jak pomogą dam wam znac.-Dzieki narazie papa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty się nie kremuj, tylko idź do dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rybcia87



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 1:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może CI domownicy się nie myli wtedy Razz
hehe nie no ale żartów nie ma bo to wkońcu te niebezpieczne okolice i lepiej żeby tam się nic nie działo... biegnij do tego lekarza i nie trać czasu, bo nie wiadomo co to może być i co się z tego wyplęgnie poźniej... żebyś nie miała z tego innych problemów...
A tak po drugie to może to spowodowane jest poprostu goleniem Smile
może używałaś do golenia czyjejś maszynki, czasem to też jest przyczyną krostek w tych okolicach, a jeśli nie to nie wiem już sama, ale na przyszłość to lepiej uzywać swoich przyborów kosmetycznych, bo każde ciało inaczej reaguje...
powodzenia i wyleczenia Smile

-------------------------------------------------
znalazłam jeszcze coś takiego:
Zapalenie sromu
W normalnych warunkach srom, pochwa oraz kanał szyjki macicy są siedliskiem różnego typu drobnoustrojów, które przy sprawnie działającym układzie obronnym organizmu stanowią jedyne potencjalne zagrożenie. Anatomiczne i fizjologiczne warunki tego obszaru: nawilgocenie oraz bliskość ujścia cewki moczowej i odbytu sprzyjają rozwijaniu się infekcji.

Zapalenie sromu wywołane jest najczęściej tarciem bielizny o części miękkie. Zapalenie sromu często jest następstwem procesów chorobowych toczących się w pochwie, części pochwowej lub szyjce macicy. Chorobę rozpoznaje się po żywym zaczerwienieniu warg sromowych i otaczającej skóry, obrzęku i bolesności. Zapaleniu sromu często towarzyszy świąd.

Leczenie polega na stosowaniu nasiadówek i - w zależności od rodzaju schorzenia - na stosowaniu okładów z różnych ziół, np. z rumianku. Można również stosować okłady z octanu glinu.
Podstawą jest dbałość o higienę osobistą i stosowanie bawełnianej bielizny. Pomocne będzie ograniczenie kontaktów seksualnych. Antybiotyk stosowany doustnie, domięśniowo lub dożylnie stosuje się tylko w ciężkich przypadkach (oczywiście w przypadku zakażenia drobnoustrojami, na które ten antybiotyk podziała).
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beata1



Dołączył: 12 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Shocked Uuuf- to mi napisaliscie ,ze hoho!
nigdzie mi nic nie dolega Confused tylko własnie tak jak napisałam swiad -okolice pachwin Crying or Very sad Juz taka jakas jestem -ze czasem nawet nowe w sklepie ubranko jak przymierze(na gołe ciało) to dostaje jakies chol... wysypki Sad wszystko muszę prac jak kupie -kiedys dostałam od lekarza ,recepte na jakis robiony płyn w aptece i pomogł -ale wysypke miałam w okolicach dekoltu,biustu,szyi,ale nie pamiętam juz co to był za lek?ale tez dosc długo musiałam tym przemywac zmienione miejsca.
no nic-dzieki za pomoc Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group