Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

świąd skóry w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natala770



Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę się uspokoiłam. Dziękuję wszystkim!!!!! Very Happy ale jeszcze w takim razie co stosować aby choć trochę złagodzić ten świąd.... to jeszcze kilkanaście nieprzespanych nocy i kilkanaście dni złego samopoczucia Sad może ktoś zna jakieś sprawdzone środki....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie stosowano tzw kąpiel w krochmalu- czyli do wanny ciepłej wody wlewasz szklankę rozrobionej mąki.
stosowali to i dorośli ale dzieciom też często robiliśmy taką kąpiel.
łagodziło podrażnienia, wysypki i pieczenie.
nie dam sobie głowy uciąć że pomoże i tobie ale tak myślę, że kąpiel w krochmalu nie zaszkodzi- no chyba, że masz uczulenie na krochmal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natala770



Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki serdeczne!!! spróbuje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natala770



Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!!! jednak nic nie pomaga..... pogodziłam sie narazie z tym swedzeniem Confused musze wytrzymac.... moze jeszcze ktos zna jakies srodki-niekoniecznie kapiel w krochmalu-moze nazwy jakis balsamow kojacych lub cos co ogranicza ten swiad.... z gory dziekuje... jeszcze 2 tyg. do rozwiazania Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm...A próbowałaś może się smarować taki żelem do USG? Mojej koleżance pomogło...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natala770



Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zdążyłam spróbować, urodziłam zdrowego synka a świąd ustąpił Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dziękuję wszystkim za odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rowniez gratuluje!!!! powodzenia i wszystkiego dobrego dla niunka Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszka9008



Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam dokładnie ten sam problem jestem własnie w 31tygodniu ciazy i to co czasamiprzezywam z tym drapaniem to jest masakra a lekarz nie moze mi wogule pomoc chodz wszystkie wynki badan mam w nornie boje sie tylko ze bede sie z tym jeszcze przez poltora miesiaca czasu meczyc az urodze ale chociaz moze panie znaja jakies srodki ktore by przyniosly chociaz mala ulge prosze o dopowiedz Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myszka a nei masz cholestazy?
badałas sie w tym kierunku?
proboj smarowac ciało oliwką, staraj sie natłuszczac. jak to nie pomoze to moze jakis emolient? oilatum czy emolium,balneum??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group