Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swędzenie w okolicach cewki moczowej(oraz moczowodu)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1111



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 12:25 am    Temat postu: swędzenie w okolicach cewki moczowej(oraz moczowodu) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jakiś czas temu ( w okolicach czerwca) dokuczała mi pewna dolegliwość. Mianowicie pewnego dnia(poprzedniego dnia czułem się całkiem normalnie) zacząłem odczuwać swędzenie w okolicach cewki moczowej, a raczej było to swędzenie moczowodu w prąciu( podczas uciskania go...bez skojarzeń proszę), ale też przy oddawaniu moczu. Towarzyszyła temu czasami niewielka wydzielina, szczególnie w nocy, ponieważ zauważałem ją rano na bieliźnie. Była to niewielka(zauważyłem ją tylko kilka razy) wydzielina, o raczej ciemnej barwie, bezwonna. Trwało to ok 10-12dni, po czym wszystko ustało i wróciło do normy. Nie stosowałem żadnych leków...jedyne co, to kilkukrotne użycie maści cynkowej. Potem nie było żadnych nawrotów podobnych dolegliwości. Zastanawiam się co to mogło być... Ostatni stosunek płciowy odbyłem na ok. miesiąc przed zaobserwowaniem tych zmian. A wszystko pojawiło się dosłownie z dnia na dzień. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Z góry dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group