Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swedzenie w kosciach...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiaa



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belgia
PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 12:17 pm    Temat postu: Swedzenie w kosciach... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam nadzieje, ze ktorys z lekarzy zrozumie o co mi chodzi bo dla mnie samej trudno zidentyfikowac to co odczuwam, a mianowicie "swedzenie" w kosciach nog (od kostek po biodro). Nie wiem czy moim kosciom brakuje jakiegos skladnika lub mineralu, czy to moze cos powazniejszego. Bardzo byla bym wdzieczna za pomoc poniewaz juz druga noc mam przez to problemy z zasnieciem.. chyba z godzine sie mecze zanim zasne bo ciagle odczuwam to swedzenie. Jakis czas temu juz odczuwalam podobne uczucie ale tak nie przeszkadzalo jak obecnie. Dodam jeszcze ze mam 25 lat. Z gory dziekuje za pomoc!
Gosia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 24, 2006 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to mrowienie?
Powrót do góry
Gosiaa



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belgia
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 1:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardziej wlasnie takie jakby swedzenie bo az bym chciala sie tam podrapac ale to jest zbyt gleboko.. Strasznie mi to juz przeszkadza. Crying or Very sad i zauwazylam ze nasila sie to nieco poznym wieczorem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze to niedobor magnezu, wapnia lub potasu. Warto pobrac filomag b6. No a odbiegajac troche to takie objawy spotykalam u pacjentow na oddziale psychiatrycznym, czesto objaw jednej z psychoz. Ale mam nadzieje ze to Ciebie nie dotyczy:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosiaa



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Belgia
PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy nie no, naszczescie z glowa u mnie jak narazie ok..
Natomiast wczoraj wieczorem wzielam musujace tabletki magnezu i wapna i przeszlo.. uufff.. bo naprawde to bylo nieprzyjemne uczucie. Teraz w takim razie bede musiala wzbogacic moje posilki o te skladniki, bo jak sadze, moze zle sie odzywialam. Moze tez mial wplyw nadmiar cwiczen ktore wykonywalam od okolo 2 tygodni dosc czesto..
Dziekuje bardzo za pomoc i pozdrawiam serdecznie!
Gosia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group