Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swędzenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alutka1956



Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: przemyśl
PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 8:39 pm    Temat postu: swędzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę poradźcie coś bo zwariuję nic mi nie pomada a zawsze rano wstaję i po chwili zaczynają swędzić mnie w środku uszy a następnie ręce i stopy robią mi się takie czerwone bąble to nie do wytrzymania próbowałam stosować dietę nie jadłam czekolady, zmieniałam jedzenie piłam jogurty,ale nic nie pomaga muszę połknąć tabletkę zyrtex i dopiero po chwili przechodzi ale nie chcę cały czas jest tabletek może ktoś wie co to może być proszę ,może zrobić jakieś badanie. alutka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lut 02, 2011 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no raczej, że zrobić testy alergiczne! do alergologa marsz!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
azilu



Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to na pewno jest jakieś zapalenie skóry.

Ja z kolei mam zapalenie skóry na czole-okropność, aż wstyd wychodzić z domu. Całe czoło mam czerwone od samej góry aż do brwi.
Poszłam do dermatologa, oczywiście prywatnie bo nasza służba zdrowia zaproponowała mi wizytę dopiero na marzec, ale mniejsza z tym.
Więc ten dermatolog przepisał mi maść i dwa rodzaje tabletek i mam to zażywać 4 tyg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group